Kayah, Urszula, Smolasty czy Białas to gwiazdy które zaśpiewają w Starachowicach w 2020

2020-02-17 18:15
Kayah zaśpiewa na Dniach Starachowic 23 sierpnia
Autor: fb Kayah Kayah zaśpiewa na Dniach Starachowic 23 sierpnia

W 2019 zagrali w Starachowicach- Blue Cafe, Brathanki, Paluch, Żabson czy Pokahontaz. Rok 2020 ma być uboższy muzycznie- nie będzie tradycyjnych sobótek czy Sylwestra pod gwiazdami, ale gwiazd z pierwszych stron gazet nie zabraknie

Gwiazdą numer jeden w tym roku będzie występ Katarzyny Magdy Rooijens czyli Kayah. Kayah będzie gwiazdą  Dni Starachowic. Na scenie zobaczymy ją 23 sierpnia. W styczniu 2020 premierę miała piosenka „Ramię w ramię”, którą Kayah nagrała wspólnie z Viki Gabor- piosenkę gramy na antenie ESKI.

Kayah zaśpiewa na Dniach Starachowic 23 sierpnia
Autor: fb Kayah Kayah zaśpiewa na Dniach Starachowic 23 sierpnia

Dni Starachowic to również HIP HOP Festiwal. W tym roku na scenie zobaczymy O.S.T.R, Białasa i Smolastego.

30 maja w Muzeum Przyrody i Techniki usłyszymy gwiazdę młodego pokolenia Julę, a dla nieco starszych swoje największe przeboje przypomni Urszula.

Jula na Dzień Dziecka w Starachowicach
Autor: fb Jula Jula na Dzień Dziecka w Starachowicach
Urszula zaśpiewa w tym roku w Starachowicach
Autor: fb Urszula Urszula zaśpiewa w tym roku w Starachowicach

W tym roku nie zabraknie też tradycyjnego Blues Pod Piecem. Gwiazdą imprezy będzie zespół Zdrowa Woda. Swoje dni będą też mieli fani muzyki tanecznej w lipcu na Starachowickiej Gali Disco wystąpią D-Bomb i Masters.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE