Sabat choinki

i

Autor: mat. prasowe

Idealna choinka na święta? Znajdziesz ją w "Sabat Choinki"!

2021-12-13 6:00

Trudno bez niej wyobrazić sobie święta. W grudniu, centralnym punktem każdego domu staje się choinka. To przy tych pięknie ozdobionych drzewkach przeżywamy najwspanialsze chwile świątecznej bliskości z rodziną i przyjaciółmi. To wokół nich tworzą się wspomnienia, które przez długi czas przechowujemy w swojej pamięci. "Sabat Choinki" - rodzinne gospodarstwo rolne z Wielkiej Wsi koło Wąchocka - od trzydziestu lat dostarcza je Polakom.

Choinki nierozerwalnie kojarzą nam się ze świętami. Pięknie przystrojone, pachnące lasem - obecne muszą być w każdym domu. Tak jest od wielu pokoleń. Zwyczaj stawiania ich podczas tego wyjątkowego czasu już bardzo dawno zakorzenił się w naszej tradycji. Nic więc dziwnego, że ich ubieranie, w wielu rodzinach stało się ulubionym rytuałem, będącym jednocześnie symbolem zbliżających się świąt. To pod nimi znajdujemy wspaniałe prezenty, a zgromadzeni wokół nich - śpiewamy kolędy. Niezależnie od tego, czy za oknami trzaska mróz bądź szaleje zawierucha - choinka jest symbolem rodzinnego i domowego ciepła.

Nie ma żadnych wątpliwości. Nic lepiej nie wprowadzi nas w świąteczną atmosferę niż naturalna choinka. Gdzie jednak znaleźć to idealne drzewko, które będzie z nami przez cały ten grudniowy czas? Najlepiej szukać go u ludzi, którzy o uprawianiu choinek wiedzą wszystko i mają w tym ogromne doświadczenie. Takich właśnie ludzi spotkać można w "Sabat Choinki"

Sabat choinki

i

Autor: mat. prasowe

U nich znajdziecie każdą choinkę, jaką sobie wymarzycie. Gospodarstwo "Sabat Choinki" to 70-hektarowa plantacja drzewek iglastych. Charakteryzują się idealnymi kształtami i dużą różnorodnością. Wysokie, niskie, cięte i w donicach - wybór jest ogromny. To rodzinne gospodarstwo stawia na wysoką jakość sprzedawanych przez siebie roślin. Każda z nich rośnie przez lata i jest starannie pielęgnowana, by móc cieszyć rodziny podczas przeżywania pięknych świątecznych chwil. Jest to możliwe, gdyż wiedza o ich uprawie przekazywana jest tu z pokolenia na pokolenie. Stoi za nimi 30 lat doświadczenia!

Gospodarstwo znajduje się pod adresem Wielka Wieś 11, 27-215 Wąchock. Czynne jest przez siedem dni w tygodniu, od 7.00 do 20.00. Drzewka od "Sabat Choinki" kupić można również w punkcie w Starachowicach - znajdziecie ich na placu przy Rondzie Rafalskiego na przeciwko Galerii Handlowej Galardia i McDonalda, obok cmentarza. W sprzedaży są jodły kaukaskie i świerki srebrzyste.

Gospodarstwo prowadzi również swój profil na Facebooku.

Święta coraz bliżej! Już teraz kup idealne drzewko od "Sabat Choinki"!

Artykuł sponsorowany