Idealna choinka na święta? Znajdziesz ją w "Sabat Choinki"!

2021-12-13 6:00
Sabat choinki
Autor: mat. prasowe

Trudno bez niej wyobrazić sobie święta. W grudniu, centralnym punktem każdego domu staje się choinka. To przy tych pięknie ozdobionych drzewkach przeżywamy najwspanialsze chwile świątecznej bliskości z rodziną i przyjaciółmi. To wokół nich tworzą się wspomnienia, które przez długi czas przechowujemy w swojej pamięci. "Sabat Choinki" - rodzinne gospodarstwo rolne z Wielkiej Wsi koło Wąchocka - od trzydziestu lat dostarcza je Polakom.

Choinki nierozerwalnie kojarzą nam się ze świętami. Pięknie przystrojone, pachnące lasem - obecne muszą być w każdym domu. Tak jest od wielu pokoleń. Zwyczaj stawiania ich podczas tego wyjątkowego czasu już bardzo dawno zakorzenił się w naszej tradycji. Nic więc dziwnego, że ich ubieranie, w wielu rodzinach stało się ulubionym rytuałem, będącym jednocześnie symbolem zbliżających się świąt. To pod nimi znajdujemy wspaniałe prezenty, a zgromadzeni wokół nich - śpiewamy kolędy. Niezależnie od tego, czy za oknami trzaska mróz bądź szaleje zawierucha - choinka jest symbolem rodzinnego i domowego ciepła.

Nie ma żadnych wątpliwości. Nic lepiej nie wprowadzi nas w świąteczną atmosferę niż naturalna choinka. Gdzie jednak znaleźć to idealne drzewko, które będzie z nami przez cały ten grudniowy czas? Najlepiej szukać go u ludzi, którzy o uprawianiu choinek wiedzą wszystko i mają w tym ogromne doświadczenie. Takich właśnie ludzi spotkać można w "Sabat Choinki"

Sabat choinki
Autor: mat. prasowe

U nich znajdziecie każdą choinkę, jaką sobie wymarzycie. Gospodarstwo "Sabat Choinki" to 70-hektarowa plantacja drzewek iglastych. Charakteryzują się idealnymi kształtami i dużą różnorodnością. Wysokie, niskie, cięte i w donicach - wybór jest ogromny. To rodzinne gospodarstwo stawia na wysoką jakość sprzedawanych przez siebie roślin. Każda z nich rośnie przez lata i jest starannie pielęgnowana, by móc cieszyć rodziny podczas przeżywania pięknych świątecznych chwil. Jest to możliwe, gdyż wiedza o ich uprawie przekazywana jest tu z pokolenia na pokolenie. Stoi za nimi 30 lat doświadczenia!

Gospodarstwo znajduje się pod adresem Wielka Wieś 11, 27-215 Wąchock. Czynne jest przez siedem dni w tygodniu, od 7.00 do 20.00. Drzewka od "Sabat Choinki" kupić można również w punkcie w Starachowicach - znajdziecie ich na placu przy Rondzie Rafalskiego na przeciwko Galerii Handlowej Galardia i McDonalda, obok cmentarza. W sprzedaży są jodły kaukaskie i świerki srebrzyste.

Gospodarstwo prowadzi również swój profil na Facebooku.

Święta coraz bliżej! Już teraz kup idealne drzewko od "Sabat Choinki"!

Artykuł sponsorowany

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE