Grożą, że podpalą schronisko dla zwierząt w Rudniku! Zwierząta są w niebezpieczeństwie

2021-03-23 15:54
pies
Autor: facebook.com/Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt W Rudniku & SOPZ CANE Ferito

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Rudniku pilnie potrzebuje naszej pomocy! Od pewnego czasu otrzymuje groźby, że zostanie spalone - poinformowali na swoim fanpage opiekunowie schroniska. Teraz zbierają na monitoring a kwota jaka jest potrzebna to 14 tys.zł. Błagamy o POMOC - napisali na swoim fanpage.

Nasze psy są w niebezpieczeństwie! - czytamy na fanpage Schroniska. Dostajemy groźby, że nas podpalą! Ze względu na niecenzuralne słownictwo nie zamieszczamy nagrania z pogróżkami do opiekunów placówki. Udostępniamy apel o POMOC!

Dostajemy bardzo realne pogróżki morderstwa i spalenia schroniska. To nie jest jeden telefon od pijanej osoby, której nie wydaliśmy psa do adopcji. To kilka telefonów od różnych osób (dotyczące tego samego psa). Wiele z tych nagrań nie mogliśmy udostępnić, ze względu na podane dane osobowe. To już nie są żarty. To realne groźby, od osób, które są dobrze znane policji i wiemy, że są zdolne do wszystkiego - czytamy na fanpage Schroniska w Rudniku.

Błagamy o pomoc. Jesteśmy bardzo biednym schroniskiem, ale kochamy te psy jak swoje dzieci, mamy tylko je i żyjemy dla nich. Nasze bezpieczeństwo też jest zagrożone, bo grożą nam śmiercią, ale my boimy się bardziej o nie. Sprawą zajmuje się już policja, ale to wszystko trwa a my chcemy szybko zrobić wszystko, co możliwe. Pomóżcie nam je chronić. Każda złotówka to krok do przodu. Dziękujemy każdemu, którym los naszych schroniskowych psów nie jest obojętny.

PIES
Autor: facebook.com/Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt W Rudniku & SOPZ CANE Ferito

Chcemy założyć profesjonalny monitoring z cyfrowymi kamerami (minimum 10 kamer), które w nocy też spełnią swoje zadanie. Rejestrator, kable, router, usługa montażu i ustawień. Musimy mieć stały dostęp do kamer, żeby móc szybko reagować. Koszt duży, ale dla nas psy są najważniejsze.

Link do zbiórki - https://www.ratujemyzwierzaki.pl/grozby-podpalenia-schroniska?fbclid=IwAR13PUEyfze8O7HwroUXUnFVEI47-nSkUAaqHe3CCL09_zIGMAbdlXmD-Tk

Ktoś wyrzucił te śliczne kuleczki na śmietnik. Schronisko ma twardy orzech do zgryzienia
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE