Radiowóz policyjny

i

Autor: M.Cieślikiewicz

PILNE! Dziecko wypadło z trzeciego piętra na kieleckim osiedlu KSM

2022-05-11 20:00

Sceny mrożące krew w żyłach rozegrały się po południu na kieleckim osiedlu KSM. Jak informuje policja, przypadkowa osoba zauważyła przy jednym z bloków chłopca, który najprawdopodobniej spadł z wysokości. Jak ustalili mundurowi chłopiec w wieku 1 roku i 3 miesięcy wypadł z okna. Trafił do szpitala.

W chwili zdarzenia w mieszkaniu była 28- letnia matka chłopca, które jak wykazało badanie alkomatem była trzeźwa i najprawdopodobniej zasnęła w pokoju. W tym czasie dziecko najprawdopodobniej wspięło się na parapet i wypadło przez okno z trzeciego piętra - relacjonuje Karol Macek z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach.

Na szczęście jak wynika ze wstępnych oględzin dziecku nie stało się nic poważnego.

Chłopczyk został zabrany do szpitala i jak wynika z pierwszych informacji najprawdopodobniej nie odniósł poważnych obrażeń. Policjanci wykonują czynności pod katem narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia -dodaje Karol Macek.

Sonda
Czy Polska powinna zawiesić stosunki dyplomatyczne z Rosją?
Tragedia w Kielcach, przy ul. Chrobrego. Rzeźnik zabił żonę, sam wyskoczył przez okno z czwartego piętra
Źródło: PILNE! Dziecko wypadło z trzeciego piętra na kieleckim osiedlu KSM
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE