Były psy, gołębie i koty. Tym razem strażacy ratowali ... krowę

2021-10-12 13:05
krowa
Autor: KP PSP Staszów

W miejscowości Pełczyce (woj.świętokrzyskie) krowa wpadła do żłobu. Właściciele o pomoc w wydostaniu zwierzęcia poprosili lokalnych strażaków. Ratownicy przy pomocy narzędzi hydraulicznych usunęli barierkę metalową, założyli pasy zabezpieczające wokół zwierzęcia i wydobyli krowę. Zwierzę całe i zdrowe trafiło do właścicieli.

krowa
Autor: KP PSP Staszów

10 października br. do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Staszowie wpłynęło zgłoszenie o wpadnięciu krowy do żłobu.

Dyżurny SK KP PSP w Staszowie niezwłocznie zadysponował na miejsce zdarzenia 2 zastępy straży pożarnej. Po dojeździe na miejsce strażacy zastali krowę znajdującą się w żłobie, krowa nie mogła opuścić go o własnych siłach. Ratownicy przy pomocy narzędzi hydraulicznych usunęli barierkę metalową następnie założyli pasy zabezpieczające wokół zwierzęcia i za pomocą siły własnych mięśni wydobyli krowę. Zwierzę po wydobyciu zostało przekazane właścicielowi - informują strażacy ze Staszowa .

krow
Autor: KP PSP Staszów

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE