44-latek nie przestrzegał kwarantanny, nie zapłacił grzywny i trafił do aresztu

2021-11-19 9:49
44-latek nie przestrzegał kwarantanny. Trafił do aresztu
Autor: KPP w Skarżysku-Kamiennej 44-latek nie przestrzegał kwarantanny. Trafił do aresztu

Dwanaście dni w areszcie spędzi 44-letni mieszkaniec Skarżyska-Kamiennej, który nie zapłacił grzywny za opuszczenie miejsca kwarantanny. Policjanci zatrzymali mężczyznę w czwartkowy poranek.

Kolejna fala koronawirusa codziennie przybiera na sile i zbiera niestety śmiertelne żniwo. Mimo, że nie wprowadzono kolejnego lockdownu, trzeba pamiętać o obowiązujących zasadach sanitarnych i należy się do nich bezwzględnie stosować - apeluje KPP w Skarżysku-Kamiennej.

Covidowi ignoranci muszą liczyć się prawnymi konsekwencjami nieprzestrzegania obostrzeń. Przekonał się o tym 44-letni mieszkaniec Skarżyska-Kamiennej.

W przeszłości mężczyzna został ukarany grzywną za opuszczenie miejsca kwarantanny. Miał do zapłacenia 300 złotych, jednak tego nie zrobił. Skarżyski sąd zamienił więc karę na 12 dni aresztu. 44-latek nie miał zamiaru kary odsiedzieć, wiec wydano za nim list gończy. W czwartkowy poranek kryminalni zatrzymali poszukiwanego. Tego samego dnia został przewieziony do aresztu -relacjonuje Jarosław Gwóźdź, oficer prasowy KPP w Skarżysku-Kamiennej.

W ciągu ostatnich dwóch dni skarżyscy policjanci zatrzymali pięciu poszukiwanych listami gończymi.

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

Czy znasz telefoniczne numery kierunkowe?

Pytanie 1 z 10
Żeby dodzwonić się do Warszawy, musisz wybrać numer zaczynający się na:
Tu zostanie pożegnany i pochowany Kamil Durczok
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE