30-latek z gminy Brody zatrzymany! To on skradł puszkę z datkami dla chorego dziecka

2021-09-10 10:26
policja radiowóz
Autor: KMP NS

Starachowiccy policjanci wspólnie policjantami z Komisariatu Policji w Brodach z zatrzymali mężczyznę podejrzanego o przestępstwo kradzieży zuchwałej. Łupem 30-letniego mieszkańca gminy Brody padła puszka z pieniędzmi. Znajdowało się w niej około 600 złotych.

Policjanci otrzymali zgłoszenie, że w minioną sobotę z terenu sklepu w gminie Brody skradziono puszkę z pieniędzmi - informuje Paweł Kusiak rzecznik policji w Starachowicach.  Wrzucano do niej pieniądze dla chorego dziecka. Do wnikliwej pracy śledczej zabrali się policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich wspólnie z policjantami z Komisariatu Policji w Brodach.

Właściciel sklepu straty oszacował na około 600 złotych.

Kilka godzin po zgłoszeniu był już rezultat. Mundurowi zatrzymali 30-letniego mieszkańca gminy Brody, przy którym ujawnili skradzioną puszkę wraz z pieniędzmi. Dzisiaj usłyszał on zarzuty kradzieży zuchwałej, za co kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności do 8 lat - informuje Kusiak.

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE