30-latek z gminy Brody zatrzymany! To on skradł puszkę z datkami dla chorego dziecka

2021-09-10 10:26
policja radiowóz
Autor: KMP NS

Starachowiccy policjanci wspólnie policjantami z Komisariatu Policji w Brodach z zatrzymali mężczyznę podejrzanego o przestępstwo kradzieży zuchwałej. Łupem 30-letniego mieszkańca gminy Brody padła puszka z pieniędzmi. Znajdowało się w niej około 600 złotych.

Policjanci otrzymali zgłoszenie, że w minioną sobotę z terenu sklepu w gminie Brody skradziono puszkę z pieniędzmi - informuje Paweł Kusiak rzecznik policji w Starachowicach.  Wrzucano do niej pieniądze dla chorego dziecka. Do wnikliwej pracy śledczej zabrali się policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich wspólnie z policjantami z Komisariatu Policji w Brodach.

Właściciel sklepu straty oszacował na około 600 złotych.

Kilka godzin po zgłoszeniu był już rezultat. Mundurowi zatrzymali 30-letniego mieszkańca gminy Brody, przy którym ujawnili skradzioną puszkę wraz z pieniędzmi. Dzisiaj usłyszał on zarzuty kradzieży zuchwałej, za co kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności do 8 lat - informuje Kusiak.

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE