Wszystkie mecze Euro 2020 - ile jeszcze zostało? Kiedy koniec Euro 2020?

2021-07-08 9:58
Euro 2020 - puchar
Autor: Flick.com/ Marco Verch Professional Photographer (CC BY 2.0)

Euro 2020 zbliża się do końca. Zostało już zaledwie kilka dni do poznania nowego Mistrza Europy. Za nami decydujące mecze, podczas których poznaliśmy głównych kandydatów do podniesienia prestiżowego pucharu. Został już tylko jeden, ten najważniejszy. Gdzie będzie można goobejrzeć? Kiedy odbędzie się finał? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz niżej.

Euro 2020 to jedno z najważniejszych wydarzeń sportowych tego roku. Mistrzostwa Europy w piłce nożnej okazały się być wyjątkowo ciekawym turniejem. Pierwsze dwa etapy fazy pucharowej zmieniły całkowicie losy rozgrywek. Z rywalizacji odpadły trzy drużyny, które uważane były za głównych faworytów - Portugalia, Niemcy i Francja. Później w ćwierćfinałach odpadli kolejni faworyci mistrzostw. Mowa o reprezentacji Belgii. Za nami także emocjonujące półfinały, w których poznaliśmy finalistów turnieju. Fani footballu szukają terminarzu pozostały meczów Mistrzostw Europy, dlatego też postanowiliśmy zebrać wszystkie informacje w jednym miejscu. Sprawdź, kiedy zostanie rozegrany finał.

EURO 2020: Szwecja 3-2 Polska. Kulisy spotkania l Futbologia

Euro 2020 - finał

Fani piłki nożnej z niecierpliwością wyczekują ostatniego meczu Euro 2020. Za nami emocjonujące półfinały, w których z szansami na tytuł Mistrza Europy pożegnały się dwie reprezentacje - Hiszpania i Dania. Kto zagra w wielkim finale? O której rozpocznie się mecz?

Finał

  • 11 lipca: Włochy - Anglia, 21:00

Euro 2020 - transmisja w TV i online

W Polsce prawa do transmisji Euro 2020 uzyskała Telewizja Polska. Wszystkie spotkania zostaną pokazane w telewizji naziemnej w jakości 4K. Mecze będzie można oglądać w TVP1, TVP2 oraz TVP Sport. Transmisja udostępniana będą także w internecie. Będzie można ją znaleźć na stronie internetowej sport.tvp.pl.

Najnowsze