Trybson - Borowski na FEN 31: WALKA. O której godzinie i kiedy walczą?

2020-11-27 15:41 jj
Trybson - Borowski na FEN 31: WALKA. O której godzinie i kiedy walczą?
Autor: PIOTR JEDZURA/REPORTER / EAST NEWS Trybson - Borowski na FEN 31: WALKA. O której godzinie i kiedy walczą?

Trybson - Borowski to zdecydowanie jeden z najbardziej emocjonujących pojedynków podczas tegorocznej gali FEN 31. Zawodnicy zaprezentują swoje umiejętności 28 listopada 2020 roku. O której godzinie będzie można zobaczyć ten pojedynek? Dowiecie się tego z naszego serwisu.

Trybson - Borowski na FEN 31. Gwiazda Warsaw Shore dopiero za czwartym razem zadebiutuje w organizacji FEN. Trybała zmierzy się z Łukaszem Borowskim, którego bilans walk nie imponuje, to ma na koncie starcia z kilkoma poważnymi rywalami. Między innymi bił się z Szymonem Kołeckim z KSW czy Michałem Oleksiejczukiem z UFC. Trybson nie bagatelizuje umiejętności swojego przeciwnika i zdaje sobie sprawę, że będzie musiał go albo znokautować, albo się poddać. O której godzinie i kiedy walczą?

ESKA XD EXTRA

Trybson kontra Borowski - gdzie i o której oglądać?

Walka Trybson - Borowski odbędzie się w sobotę, 28 listopada. Transmisję gali FEN będzie można zobaczyć o godzinie 20:00. Pojedynek Trybson - Borowski będzie jednym z ostatnim z zaplanowanych. Transmisja z FEN 31 będzie można obejrzeć w TV tylko po wykupieniu PPV, który dostępny jest wyłącznie dla abonentów Cyfrowego Polsatu. Aby nie przegapić tego wydarzenia, radzimy włączyć telewizory około 21:30. Jeśli chodzi o możliwość zobaczenia gali w internecie, będzie ona dostępna w serwisie IPLA, również po wcześniejszym wykupieniu dostępu w kwocie 40 złotych.

Najnowsze