Skoki narciarskie dzisiaj - MIKST: o której godzinie skoki mieszane 2.03.2019?

2019-03-02 13:58
Skoki narciarskie dzisiaj - MIKST: o której godzinie skoki mieszane 2.03.2019?
Autor: PAWEL RELIKOWSKI / POLSKA PRESS / GAZETA WROCLAWSKA / EAST NEWS Skoki narciarskie dzisiaj - MIKST: o której godzinie skoki mieszane 2.03.2019?

Skoki narciarskie dzisiaj to konkurs drużyn mieszanych na skoczni Seefeld HS 109. Nasza reprezentacja po raz pierwszy w historii powalczy w mikście, dlatego nie można przegapić tego historycznego momentu. W barwach reprezentacji na belce startowej usiądzie Kamila Karpiel, Kinga Rajda, Kamil Stoch i Dawid Kubacki! O której godzinie konkurs mieszany 2 marca 2019? Przekonajcie się sprawdzając na ESKA.pl

Skoki narciarskie dzisiaj - mikst to kolejna okazja, by przeżywać ogromne emocje! Jak wyglądają skoki narciarskie dzisiaj 2.03.2019O której godzinie konkurs mieszany 2 marca 2019? Podpowiadamy w tym miejscu na ESKA.pl. Nie możecie przegapić dzisiejszych zawodów, a wszystko to ze względu na historyczny występ reprezentacji Polski. Nasi skoczkowie dołączą do kobiet i powalczą o najwyższe miejsca w klasyfikacji!

Zobacz: SKOKI NARCIARSKIE 2018/19: KWALIFIKACJE, TERMINARZ, GODZINY [Puchar Świata]

Skoki narciarskie dzisiaj - o której konkurs mieszany?

Skoki narciarskie dzisiaj to konkurs mieszany na skoczni Seefeld HS109, którą z pewnością zapamiętamy na zawsze! Polskę w czasie mikstu reprezentować będą: Kinga Rajda i Kamila Karpiel oraz Dawid Kubacki i Kamil Stoch. Początek zawodów 2 marca o godzinie 16:00. RELACJA NA ESKA.pl!

Nasi reprezentanci w składzie Kamil Stoch, Dawid Kubacki i Stefan Hula sprawili, że serca zabiły nam znacznie szybciej. Sami z pewnością do końca życia zapamiętają konkurs indywidualny. Po niezwykle loteryjnej pierwszej serii, po której Stefan Hula zajmował 30. miejsce, Dawid Kubacki 27. a Kamil Stoch 18. miejsce, w drugiej serii przyszedł czas na sprawiedliwe rozstrzygnięcia. Stefan Hula skokiem na 100 metrów awansował na 12. miejsce, Kamil Stoch skokiem na 101.5 metra awansował na 2. miejsce, a Dawid Kubacki... z 27. miejsca awansował na 1. miejsce i został mistrzem świata!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze