Radio ESKA oficjalnym partnerem radiowym Bartka Zmarzlika!

2020-05-15 18:00 MK
Bartek Zmarzlik
Autor: ESKA

Bartek Zmarzlik to człowiek, którego fanom sportu z pewnością nie trzeba przedstawiać. A już w szczególności miłośnikom dyscypliny, jaką jest żużel. Żużlowiec wywalczył w zeszłym roku tytuł Indywidualnego Mistrza Świata. Tym bardziej jest nam miło poinformować, że Radio ESKA jest oficjalnym partnerem radiowym zawodnika ORLEN Team. Więcej informacji na ESKA.pl.

Radio ESKA partnerem radiowym Bartka Zmarzlika - to już oficjalne! Choć kojarzymy się wam przede wszystkim z muzyką, uwielbiamy także sportowe emocje oraz doceniamy świetnych i profesjonalnych sportowców! Chyba nikt nie ma wątpliwości, co do tego, że zawodnik ORLEN Team jest absolutnym mistrzem w swojej dziedzinie. Mimo że pochodzący ze Szczecina żużlowiec ma dopiero 24 lata, już może pochwalić się wielkimi sukcesami. Największy z nich osiągnął 5 października 2019 roku na toruńskiej Motoarenie, kiedy został ogłoszony Indywidualnym Mistrzem Świata. Odbywające się co roku indywidualne mistrzostwa świata na żużlu to seria turniejów, której celem jest wyłonienie najlepszych z grona żużlowców. Bartek Zmarzlik jest trzecim Polakiem w historii, po Jerzym Szczakielu (1973) oraz Tomaszu Gollobie (2010), któremu udało się zdobyć tak prestiżowy tytuł.

Zwycięstwo podczas indywidualnych mistrzostw świata na żużlu w 2019 roku to tylko jedno z całej listy osiągnięć zawodnika, który od sezonu 2020 będzie jeździł na stałe z ORLEN Team. Bartek Zmarzlik to również Najlepszy Sportowiec 2020 roku według plebiscytu Przeglądu Sportowego.

Te HITY rządzą w maju! Nowości muzyczne, które musicie znać

Radio ESKA partnerem Bartosza Zmarzlika

Jesteśmy niesamowicie podekscytowani faktem, że Radio ESKA jest oficjalnym partnerem radiowym Barta Zmarzlika - zawodnika ORLEN Team, który z pewnością jeszcze niejednokrotnie pokaże, co potrafi i udowodni, że zdobycie tak prestiżowych tytułów w młodym wieku nie było przypadkiem.

Najnowsze