MŚ w siatkówce

Autor: Polska Press/East News MŚ w siatkówce

Polska w finale MŚ 2018 w siatkówce! Czy w meczu z Brazylią obronimy tytuł mistrza świata?

2018-09-30 9:08

Polska wygrała ze Stanami Zjednoczonymi i będzie walczyć o obrononę tytułu mistrza świata w siatkówce w meczu z Brazylią! Gdzie i o której obejrzeć spotkanie?

MŚ siatkówka 2018: Polska w finale! Nasza drużyna będzie bronić tytułu mistrza świata w meczu z Brazylią. Jak poradzimy sobie z tym przeciwnikiem? Sobotni półfinałowy mecz ze Stanami Zjednoczonymi był niezwykle emocjonujący, a walka zacięta do samego końca. Nasi siatkarze pokazali jednak prawdziwą klasę. Czy w finale z Brazylią pójdzie nam równie dobrze?

MŚ siatkówka 2018 - ZASADY rozgrywek w turnieju

MŚ w siatkówce 2018: Polska w finale z Brazylią

Polscy kibice już dawno nie mieli okazji oglądać tak emocjonującego meczu! Podczas półfinału, w którym graliśmy ze Stanami Zjednoczonymi, nasi siatkarze dali z siebie absolutnie wszystko. Zwyciężyli w pierwszym i trzeciem secie, a wynik meczu nie był pewnym aż do samego końca. Ostatecznie w tie-breaku pokonali Amerykanów ze znaczną przewagą - 25:20. W pierwszym półfinale Brazylia wygrała z Serbią i to właśnie z Brazylijczykami Polacy będą walczyć o obronę tytułu mistrza. Mecz z pewnością nie będzie prosty - Brazylijczycy pokonali Serbów we wszystkich trzech setach. Brazylia może okazać się ciężkim przeciwnikiem.

Polska - Brazylia: finał siatkówki 2018. O której i gdzie oglądać?

Finałowy mecz mistrzostw świata zaplanowany jest na niedzielę 30 września na godzinę 21:15. Transmisję będzie można oglądać na TVP2, TVP Sport i Polsat Sport oraz online na sport.tvp.pl.