Autor: MICHAL KLAG/REPORTER/EAST NEWS Polska - Słowenia siatkówka 2023. Kiedy, gdzie i o której godzinie mecz w półfinale?

SPORT

2023-09-14 8:50

Mecz Polska - Słowenia 2023 będzie jeszcze bardziej emocjonujący niż ten z Serbami. Podopieczni Nikoli Grbicia po bardzo zaciętym spotkaniu pokonali Serbów 3:1 (26:28, 25:15, 36:34, 25:17). Szczególnie wyrównany był trzeci set, kiedy to Polacy wygrali 36:34. A teraz na przeszkodzi staje jeszcze bardziej wymagający rywal. Kiedy i gdzie następny mecz Polski w siatkówkę? O której godzinie Polska - Słowenia w półfinale mistrzostw Europy 2023? Poznajcie szczegóły już teraz.

1. Polska - Słowenia siatkówka 2023: KIEDY?
  2. Polska - Słowenia siatkówka 2023: GDZIE?
  3. Polska - Słowenia siatkówka 2023: O KTÓREJ GODZINIE?

Reprezentacja Polski w siatkówkę gwarantuje kibicom ogromne uniesienia w trakcie meczów i finalnie mnóstwo powodów do radości. Polacy bez żadnych problemów przebrnęli przez fazę grupową pokonując Holandię, Czechy, Macedonię Północną, Czarnogórę oraz Danię. Awansowali do fazy pucharowej mając na koncie  komplet punktów oraz jedną stratę seta. W 1/8 finału pokonali Belgię i udowodnili, że będą liczyć się w walce o tytuł najlepszej drużyny Starego Kontynentu. Świetną dyspozycję należało potwierdzić w spotkaniu z Serbią, która od zawsze jest bardzo niewygodnym rywalem. Biało-czerwoni przekonali się o tym, podczas czerwcowej Ligi Narodów, gdy przegrali w trzech setach. Tym razem jednak pokazali wyższość i wygrali pewnie 3:1. Choć gra momentami była bardzo wyrównana, a wręcz ze wskazaniem na naszych rywali. Pewne jest również to, że Polska już zagra o medal mistrzostw Europy!

ME siatkarzy 2023 - DRABINKA, WYNIKI, TERMINARZ. Kiedy i z kim gra Polska?

Siatkarze Słowenii pokonali w Warnie Ukrainę 3:1 (25:17, 31:29, 21:25, 25:23) w ćwierćfinale mistrzostw Europy. Choć trzeba zauważyć, że ukraińscy siatkarze postawili trudne warunki w drugiej partii. Mieli nawet piłkę setową, jednak Słoweńcy wyszli z tego obronną ręką.

WAGS cała prawda o kobietach piłkarzy - Jessica Ziółek

Polska - Słowenia siatkówka 2023: KIEDY?

Mecz Polska - Słowenia w siatkówkę mężczyzn będzie kolejnym ekscytującym pojedynkiem. Po pokonaniu Serbii w ćwierćfinale kolejne starcie, w ramach półfinału żywo odbędzie się 14 września 2023. Nie ma czasu na odpoczynek!

Polska - Słowenia siatkówka 2023: GDZIE?

Półfinały mistrzostw Europy w siatkówkę 2023 odbędą się w Rzymie. Cztery najlepsze reprezentacje Starego Kontynentu przeniosą się do areny sportowo-rozrywkowej Palazzo dello Sport, która może pomieścić ponad 11 tysięcy osób. Warto dodać, że w tej hali organizowane są koncerty topowych gwiazd. W przeszłości pojawiali się tam m.in. Depeche Mode, Avril Lavigne, Spice Girls, Eros Ramazzotti, Carlos Santana, a nawet Bob Marley!

Polska - Słowenia siatkówka 2023: O KTÓREJ GODZINIE?

Godzina meczu Polska - Słowenia 2023 wynika z tego, jak układa się drabinka mistrzostw Europy. Początek spotkania ma mieć miejsce o godzinie 18:00, więc zakończenie nastąpi najszybciej około 20:00. Najpóźniej chwilę po 21:00 dowiemy się, czy Polska zagra o złoty medal, czy o brązowy!

Czy polscy siatkarze sięgną po mistrzostwo Europy?