Nitrozyniak - TheUnboxall: WYNIK walki na Fame MMA 13. Kto wygrał 26.03.2022?

Autor: screen z filmu na YouTube: FAME 13: Media Trening + Oficjalne Ważenie + F2F Ferrari vs Polak / YouTube.com/FAME MMA Nitrozyniak - TheUnboxall: WYNIK walki na Fame MMA 13. Kto wygrał 26.03.2022?

2022-03-26 23:51

Wynik walki na Fame MMA 13 Nitrozyniak - TheUnboxall interesuje wiele osób. Mówimy tutaj o walce wieczoru, która była trudna do wytypowania. Obaj znaczną część czasu, w ciągu dnia spędzają przed komputerem. Jedynie w grach komputerowych mieli styczność ze sportami walki. Jak spisali się debiutanci? Przekonacie się na naszej stronie.

1. Nitrozyniak - TheUnboxall: WYNIK walki na Fame MMA 13
  2. Nitrozyniak - TheUnboxall: Fame MMA 13

Nitrozyniak - TheUnboxall: wynik walki na Fame MMA 13 to najważniejsza informacja wieczoru. Mówimy bowiem o walce wieczoru na trzynastej gali. Z jednej strony uznawany za jednego z najpopularniejszych streamerów w Polsce a z drugiej strony popularny youtuber. Obaj debiutowali, dla obu to zupełnie nowa sytuacja. Kto okazał się lepszy i pokazał większe umiejętności? Kto wygrał na Fame MMA 26.03.2022?

FAME MMA 13 LIVE - RELACJA ONLINE 26.03.2022, WYNIKI NA ŻYWO, WALKI, SKRÓTY WIDEO

Samochody gwiazd FAME MMA | ESKA XD - Prosto z salonu #20

Nitrozyniak - TheUnboxall: WYNIK walki na Fame MMA 13

• I RUNDA: Sergiusz "Nitrozyniak" Górski vs Paweł "Unboxall" Smektalski

Walka wieczoru rozpoczęła się od uderzeń ze strony Unboxalla. Cały czas do przodu Smektalski, jakby chciał urwać głowę swojemu rywalowi. Nitro zagubiony w pojedynku i ucieka do klinczu. W ciągu minuty walki nie zadał żadnego skutecznego ciosu.

Unboxall ruchliwy, szybszy i celniejszy. Ciężko oddycha Sergiusz Górski. 1:30 min. przed końcem zadał ciosy, które zachwiały Smektalskim, ale z każdą sekundą zmęczenie było coraz większe.

Nitro 30 sekund przed końcem zachwiany na nogach, ale jakimś cudem na ślepo uderzył swojego rywala, który padł na deski. Było liczenie!

• II RUNDA: Sergiusz "Nitrozyniak" Górski vs Paweł "Unboxall" Smektalski

Ciężko oddychał Nitrozyniak, ale szedł do przodu ze swoimi uderzeniami. Unboxall wyraźnie zaskoczony i te ciosy robiły na nim wrażenie. 2 minuty do końca pokazuje serce do walki i mocną szczękę Górski. Mocno poobijana jego twarz, ale on chciał wygrać ten pojedynek.

1 minuta do końca już resztkami sił walczył Nitrozyniak. Spuszczona głowa, wysoko łokcie i uderzenia na oślep. Unboxall  mniej zmęczony i jego ciosy są dokładniejsze, pewniejsze.

• III RUNDA: Sergiusz "Nitrozyniak" Górski vs Paweł "Unboxall" Smektalski

Ruszył od poczaku trzeciej rundy Unboxall, ale niespodziewanie Sergiusz Górski zastosował kombinację, która cofnęła do defensywy Smektalskiego.

Nitro już resztkami sił, z opuszczoną głową - liczony na dwie minuty do końca przez sędziego. Poobijana też twarz Unboxalla. Więcej charakteru z obu stron niż umiejętności.

40 sekund przed końcem ruszył resztkami sił Unboxall i koniecznie chciał zakończyć ten pojedynek przez TKO. Nitro przetrwał, ale od pierwszej rundy oddychał resztkami sił.

• WYNIK: Jednogłośną decyzją sędziów wygrywa Paweł "Unboxall" Smektalski!

Nitrozyniak - TheUnboxall: Fame MMA 13

Paweł "Unboxall" Smektalski: - Fajnie, że się udało wygrać. Dużo ciosów przyjąłem

Sergiusz "Nitrozyniak" Górski: - Weszło dwóch, wygrał jeden. Chcę podziękować wszystkim, którzy tu przyjechalI. Zaspany zacząłem się bić, kiedy się obudziłem to była połowa pierwszej rundy. Gratuluję wygranemu i tyle. Nie pamiętam już tej walki.

Pojechałbyś na galę FAME MMA na Stadionie Narodowym?