Piotr Szeliga - Natan Marcoń

i

Autor: Daniel Szura

FREAK-FIGHTY

Natan Marcoń - Piotr Szeliga: WYNIK walki Fame MMA 20. Kto wygrał 10.02.2024?

2024-02-10 22:47

Wynik walki Natan Marcoń - Piotr Szeliga 10.02.2024 wywołuje duże emocje wśród internautów. Kto wygrał na Fame MMA 20 i jak przebiegała walka? Jeśli z jakiegoś powodu ją przegapiliście, to koniecznie nadróbcie zaległości już teraz.

Spis treści

  1. Natan Marcoń - Piotr Szeliga: wynik walki Fame MMA 20

Natan Marcoń - Piotr Szeliga: wynik walki Fame MMA 20 podrzucamy w tym miejscu. Kto wygrał Natan czy Szeliga 10.02.2024? Zdecydowanie, jeśli komuś byłoby mało emocji organizatorzy postanowili dorzucić do karty pojedynek rozpalający wyobraźnię. Natan Marcoń stanął przed szansą na kolejne zwycięstwo i miał ogromne szanse. Jego rywalem został Piotr "Szeli" Szeliga, który zgodził się, by używać tylko... jednej ręki. Druga będzie przywiązana do specjalnie przygotowanego pasa. Freakfighter był w trakcie intensywnych przygotowań. Między panami zawrzało już podczas F2F. Spodziewaliśmy się wielkich grzmotów i cudownych wymian!

Fame MMA 20 - WYNIKI wszystkich WALK NA ŻYWO! Kto wygrał Fame MMA 10.02.2024?

Mateusz Borek zdradza kulisy negocjacji Tomasza Adamka z KSW i Fame MMA

Natan Marcoń - Piotr Szeliga: wynik walki Fame MMA 20

Wynik walki Natan Marcoń - Piotr Szeliga na Fame MMA 20 podrzucAmy w tym miejscu. To ósme starcie jubileuszowej gali. Nieustannie trwa dla was relacja Fame MMA 20 na żywo. Za jej sprawą jeszcze dokładniej i lepiej dowiecie się tego, co dzieje się w Krakowie.

  • RUNDA 1: Natan Marcoń - Piotr Szeliga: Boks, małe rękawice (Szeliga miał lewą rękę przywiązaną do ciała)

Podszedł od razu do przodu Szeliga, na biegu wstecznym Marcoń w pierwszych sekundach. Przez pierwsze 30 sekund bez ciosów z obu stron. Dopiero w 50 sekundzie walki ustrzelony porządnie Marcoń! Na deskach, liczony! W czasie wstawania mocno chwiał się Marcoń i sędzia postanowił nie dopuścić go do walki. KONIEC!