MMA VIP 2 - KARTA WALK, WALKI, DATA. Kiedy jest i kto walczy na MMA VIP?

MMA VIP 2 - KARTA WALK, WALKI, DATA. Kiedy jest i kto walczy na MMA VIP?
Autor: Piotr Molecki/East News MMA VIP 2 - KARTA WALK, WALKI, DATA. Kiedy jest i kto walczy na MMA VIP?

MMA VIP w czerwcu 2021 to druga odsłona wydarzenia. Marcin Najman zadbał o to, by fani freak-fightów MMA zobaczyli ciekawe pojedynki z udziałem popularnych gwiazd telewizji, czy internetu. Kto walczy na MMA VIP 2? Kiedy jest gala? Przekonajcie się i poznajcie garść szczegółów już teraz.

Spis treści

 1. MMA VIP 2 - KARTA WALK, WALKI
 2. MMA VIP 2 - DATA, KIEDY JEST?

MMA VIP 2 - karta walk, walki i data, to trzy podstawowe kwestie. Jak wygląda sytuacja, jeśli chodzi o MMA VIP 2? Kiedy jest i kto walczy na gali Marcina Najmana? Jeśli zadajecie sobie takie pytanie, to dobrze trafiliście, ponieważ garść najważniejszych szczegółów podrzucamy w tym miejscu. Kibice w lutym obejrzeli pierwszą edycję wydarzenia i tym samym byli świadkami pożegnalnego starcia w karierze organizatora wydarzenia. Najman zmierzył się z Szymonem Wrześniem, czyli Taxi Złotówą i przegrał. W czasie pierwszej odsłony gali doszło również do pojedynku żużlowców. W oktagonie pojawił się Edward Mazur, który skrzyżował rękawice z Dominikiem Tymanem. Jak wygląda karta walk MMA VIP 2?

Arkadiusz Tańcula przed FAME MMA 10

MMA VIP 2 - KARTA WALK, WALKI

MMA VIP 2 to w sumie dziewięć starć z udziałem popularnych gwiazd. W okrągłej klatce pojawi się brat Mariusza Pudzianowskiego, czyli Krystian Pudzianowski. W klatce zamelduje się również menedżer Piotra Piechowiaka, czyli Nikoś Zatowka. Marcin Najman podpisał również kontrakt z gwiazdą telewizyjnego hitu Chłopaki do Wzięcia. Oficjalnym zawodnikiem MMA VIP został Ryszard "Szczena" Dąbrowski.

MMA VIP 2 - KARTA WALK, WALKI

 • Dariusz Lew Kaźmierczuk - Szymon Taxi Złotówa Wrzesień
 • Krystian Młody Pudzian Pudzianowski - Tomasz PRINCE CHIC
 • Dominik 'Guma' Tyman - Krystian 'Kiki' Stefanów
 • Andrzej 'Żurom' Żuromski - Rafał 'Antykonfident' Podejma
 • Sebastian 'Pikuś' Tronina - Oliwier 'Detailer' Gajewski
 • Daniel Kaczmarek - Kamil Wieczorek
 • Mateusz 'Rolnik Zabijacz' Kisiel - Adrian Cios
 • Alan 'Psychotrop' Gruchała - Ryszard 'Szczena' Dąbrowski
 • Kacper Miklasz - Tomas Vaicikas

MMA VIP 2 - DATA, KIEDY JEST?

Kiedy jest MMA VIP 2? Wiadomo, że zawodnicy wejdą do okrągłej klatki już 18 czerwca 2021. Start gali punktualnie o 20:00.

Najnowsze