Mecz Włochy - Anglia. Kto wygra finał Euro 2020? [GŁOSOWANIE]

2021-07-08 13:03
Stadion w Rzymie (Euro 2020)
Autor: Wikimedia.org/Gary Denham (CC BY 2.0)

Mecz Włochy - Anglia to najprawdopodobniej najważniejszy mecz tego roku. Już niedługo poznamy zwycięzcę tegorocznych Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Spotkanie z pewnością będzie pełne emocji. Wszyscy zastanawiają się, kto wygra Euro 2020. Postanowiliśmy sprawdzić, jakie jest wasze zdanie. Oddajcie głos w ankiecie!

Mecz Włochy - Anglia to finał Euro 2020 to wydarzenie, na które czeka wiele osób. Mistrzostwa Europy w piłce nożnej okazały się być wyjątkowo ciekawym turniejem, mimo że nie był on pomyślny dla reprezentacji Polski. Naszym pocieszeniem może być jednak fakt, że polegli nawet najwięksi faworyci. Reprezentacje Francji, Portugalii, Niemiec, Belgii czy Holandii co prawda wyszły z grupy, ale nie udało im się dotrzeć nawet do półfinału. W 1/2 finału odpadły dwie ekipy. Hiszpania poległa z Włochami, a Dania - która okazała się być czarnym koniem mistrzostw - odpadła w meczu z Anglią. Przed nami to ostateczne spotkanie. Na arenie Wembley w Londynie rozegrany zostanie mecz Włochy - Anglia. Ten, kto wygra, zostanie Mistrzem Europy. Kto to będzie? Postaw na swój typ!

Mecz Włochy - Anglia. Kiedy i o której?

Mecz Włochy - Anglia z pewnością emocjonuje wielu kibiców. Finał Mistrzostw Europy w piłce nożnej 2020 odbędzie się w niedzielę 11.07.2021. Początek spotkania zapowiedziano na godzinę 21:00. Fani footballu zastanawiają się, gdzie będzie można obejrzeć spotkanie. Odpowiedź niżej.

Finał Euro 2020 - transmisja w TV i online

W Polsce prawa do transmisji Euro 2020 uzyskała Telewizja Polska. Wszystkie spotkania zostaną pokazane w telewizji naziemnej w jakości 4K. Tak też będzie w przypadku finału. Mecz Włochy - Anglia będzie można obejrzeć na antenie TVP1 i TVP Sport. Transmisja udostępniana będą także w internecie na stronie sport.tvp.pl.

Najnowsze