Mecz Portugalia - Niemcy 19.06.2021: GODZINA. O której jest mecz na Euro 2020?

2021-06-19 17:49 MK
Cristiano Ronaldo
Autor: ALEX PANTLING/AFP/East News Jakie MECZE dzisiaj 25.06 EURO 2020 piątek Kto dzisiaj gra EURO 2020 Jakie dzisiaj mecze EURO 2020 25 czerwca Mecze dzisiaj GODZINY ROZPISKA

Druga kolejka w grupie F na Euro 2020 zapowiada się ekscytująco dla wszystkich kibiców. Mecz Portugalia - Niemcy może być jednym z najmocniejszych punktów, tym bardziej, że dla naszych sąsiadów będzie to mecz o wszystko. O której godzinie oglądać mecz Portugalia - Niemcy na Euro 2020?

Mecz Portugalia - Niemcy: godzina rozpoczęcia jest bardzo ważna dla wszystkich kibiców, którzy nie chcą przegapić kolejnej dawki sportowych emocji. To właśnie spotkania odbywające się w grupie F są uznawane przez fanów futbolu za te najbardziej warte uwagi. Eksperci sportowi nie bez przyczyny nazwali grupę F grupą śmierci. Pojedynek, którego bohaterami będą członkowie reprezentacji Portugalii i Niemiec, będzie miał wielkie znaczenie dla naszych sąsiadów. Po przegranej z Francją mecz Portugalia - Niemcy jest dla drużyny Joachima Loewa meczem o wszystko. Portugalscy piłkarze są natomiast o krok od wyjścia z grupy po tym, jak brawurowo pokonali reprezentację Węgier 3:0. Poniżej zamieszczamy najważniejsze informacje dotyczące spotkania, w tym godzinę jego rozpoczęcia.

Mecz Portugalia - Niemcy: godzina

Na którą godzinę zaplanowano mecz Portugalia - Niemcy? Szczegóły dotyczące spotkania są już znane. Walczący o wszystko Niemcy zmierzą się z Portugalczykami w sobotę, 19 czerwca. Gwizdek rozpoczynający sportowy pojedynek ma rozbrzmieć o godzinie 18:00. Mecz Portugalia - Niemcy zostanie rozegrany na stadionie Fussball Arena w Monachium. Transmisję z wydarzenia będzie można zobaczyć w TVP2, TVP Sport oraz w aplikacji mobilnej.

Piosenki na Euro. Muzyczne hity kiedyś i dziś | ESKA XD - CD-ROOM #24
Najnowsze