Autor: CHRISTOF STACHE/AFP/East News Mecz Bayern Monachium - RB Salzburg 8.03.2022 NA ŻYWO. O której godzinie oglądać?

2022-03-07 14:16

Wtorkowy mecz rewanżowy 1/8 finału Ligi Mistrzów z FC Salzburg będzie niezwykle ważny dla piłkarzy Bayernu Monachium, w tym Roberta Lewandowskiego. W pierwszym spotkaniu w Austrii lider niemieckiej ekstraklasy z trudem uratował remis 1:1.

Mecz Bayern Monachium - RB Salzburg 8 marca 2022 na żywo to emocje od pierwszej do ostatniej minuty. O której godzinie oglądać Bayern - Salzburg 8.03.2022? Niezwykle ważne spotkanie dla piłkarzy z Monachium. W pierwszym spotkaniu tych drużyn bramkę wyrównującą zdobył w doliczonym czasie drugiej połowy Francuz Kingsley Coman, wcześniej dla gospodarzy trafił Junior Adamu. Jeszcze w ubiegłym sezonie taka zaliczka przed rewanżem byłaby cenniejsza, bo obowiązywała zasada "większej wagi" goli zdobytych na wyjeździe. Teraz każdy remis w rewanżu będzie oznaczał dogrywkę. - Chcemy awansować do następnej rundy i dysponujemy wystarczającą jakością, żeby to osiągnąć. Wiemy, że musimy wygrać - powiedział obrońca Niklas Suele, który w miniony weekend zdobył jedyną bramkę dla Bayernu w zremisowanym 1:1 spotkaniu niemieckiej ekstraklasy z Bayerem Leverkusen.

Baraże MŚ 2022 - TABELA, ZASADY, TERMINARZ, LOSOWANIE

Jan Tomaszewski: Trzeba wykluczyć Rosjan z każdej dyscypliny! | Futbologia

Mecz Bayern Monachium - RB Salzburg 8 marca 2022

Ważną postacią może okazać się 20-letni napastnik FC Salzburg Karim Adeyemi. W wieku ośmiu lat pochodzący z Monachium napastnik dołączył do akademii Bayernu, ale później nie było już dla niego miejsca w klubie. Adeyemi jest liderem klasyfikacji strzelców austriackiej ekstraklasy, ale 14 z 15 ligowych bramek zdobył w rundzie jesiennej. Ostatnio nie potrafi odnaleźć tak dobrej formy.

Wciąż nie brakuje mi pewności siebie. Jesteśmy młodym, świeżym zespołem. Możemy naciskać i możemy ich pokonać - uważa Niemiec. Bayern walczy o 20. w historii awans do ćwierćfinału Champions League. Już teraz jest pod tym względem rekordzistą. Drugie miejsce z 18 występami w najlepszej ósemce zajmuje Barcelona, która odpadła już z rozgrywek. Trzeci jest Real Madryt - 17.

Bayern Monachium - RB Salzburg 8 marca 2022 - godzina

O której godzinie mecz Bayern Monachium - RB Salzburg? Godzina spotkania jest ustalona. Pojedynek rozpocznie się o 21:00.

Chciałbyś zobaczyć Lewandowskiego w Manchesterze City?