Kto nie wychodzi z grupy Euro 2024? Które drużyny odpadają z mistrzostw Europy?

i

Autor: PAWEL JASKOLKA / SUPER EXPRESS Kto nie wychodzi z grupy Euro 2024? Które drużyny odpadają z mistrzostw Europy?

ODPADA OSIEM REPREZENTACJI

Kto nie wychodzi z grupy Euro 2024? Które drużyny odpadają z mistrzostw Europy?

2024-06-27 8:07

Drużyny, które odpadają z Euro 2024 to uwielbiane przez kibiców reprezentacje, które miały apetyt minimum na ćwierćfinał turnieju w Niemczech. Tak jest w przypadku reprezentacji Chorwacji, która kolejny raz cel miała bardzo ambitny, a ostatecznie skończyło się to przedwcześnie. Kto jeszcze nie wychodzi z grupy na mistrzostwach Europy? Lista drużyn do sprawdzenia na naszej stronie.

Spis treści

  1. Kto nie wychodzi z grupy Euro 2024? [LISTA DRUŻYN]

Kto nie wychodzi z grupy Euro 2024? Które drużyny odpadają z mistrzostw Europy? Wszyscy już wiedzą, że pierwszą drużyną, która pożegnała się z turniejem jest reprezentacja Polski. Biało-czerwoni po dość dobrym spotkaniu z Holandią kompletnie nie popisali się w starciu z Austrią. Piłkarze Michała Probierza przegrali, a ich szanse na wyjście z grupy z trzeciego miejsca pogrzebał remis w spotkaniu Holandii z Francją. Tabela drużyn z 3. miejsc na Euro 2024 wygląda arcyciekawie i nie brakuje zaskoczeń. Chociażby niespodzianką jest brak awansu Chorwacji, która w ostatnich sekundach straciła bramkę w pojedynku z Włochami. Skrót meczu Chorwacja Włochy udowodni wam, że mieliśmy do czynienia z jednym z najbardziej zaciętych starć w fazie grupowej turnieju.

Pary Euro 2024 - DRABINKA, MECZE i WYNIKI. Kto, z kim gra po wyjściu z grupy? [TERMINARZ]

POJECHALIŚMY NA NIEMIECKI ORLEN NA EURO 2024 *mają gorzej* | Euro Express

Kto nie wychodzi z grupy Euro 2024? [LISTA DRUŻYN]

Największym rozczarowaniem na Euro 2024 jest reprezentacja Polski, to oczywiste. Aczkolwiek trafiliśmy na bardzo trudną grupę i przed turniejem było wiadomo, że szanse na awans do fazy pucharowej są bardzo małe. Natomiast niewątpliwie światowo największym rozczarowaniem jest reprezentacja Chorwacji, która słabo weszła w turniej przegrywając z Hiszpanią 3:1, a później zremisowała z Albanią 2:2. To drużyna, która w 2018 roku zdobyła wicemistrzostwo świata. Podczas poprzednich mistrzostw świata przegrali z Hiszpanią 3:5.

Kto nie wyszedł z grupy Euro 2024?

  • Ukraina - 4. miejsce w grupie E / 2:4 / 4 punkty
  • Węgry - 3. miejsce w grupie A / 2:5 / 3 punkty
  • Chorwacja - 3. miejsce w grupie B / 3:6 / 2 punkty
  • Serbia - 4. miejsce w grupie C / 1:2 / 2 punkty
  • Czechy - 4. miejsce w grupie F / 3:5 / 1 punkt
  • Albania - 4. miejsce w grupie B / 3:5 / 1 punkt
  • Polska - 4. miejsce w grupie D / 3:6 / 1 punkt
  • Szkocja - 4. miejsce w grupie A / 2:7 / 1 punkt
Listen on Spreaker.