Iga Świątek: mecz dzisiaj na żywo. O której gra Świątek na WTA Montreal 10.08.2023?

Autor: Christine Muschi/CP/ABACAPRESS.COM / EAST NEWS Iga Świątek: mecz dzisiaj na żywo. O której gra Świątek na WTA Montreal 10.08.2023?

TENIS

Kiedy gra Iga Świątek dzisiaj na żywo i gdzie obejrzeć? O której gra Świątek w Montrealu?

2023-08-10 13:50

Po emocjonującym meczu Igi Świątek na WTA w Montrealu 2023 czas na kolejne uniesienia. Polka dużo lepiej zaprezentowała się w drugim secie spotkania z Karoliną Pliskovą i zagwarantowała sobie grę w 1/8 finału kanadyjskiego turnieju. O której gra Świątek na WTA Montreal 10.08.2023? Plan gry do sprawdzenia na naszej stronie!

1. Iga Świątek: mecz dzisiaj na żywo
  2. O której gra Świątek na WTA Montreal 10.08.2023?

Iga Świątek: mecz dzisiaj na żywo jest zaplanowany? Kiedy i o której gra Świątek na WTA w Montrealu 10.08.2023? Ponownie mecze Igi Świątek na żywo emocjonują polskich kibiców, którzy z uwagą śledzą każde spotkanie. Wiedzą też, że turniej w Kanadzie jest ważny z kilku powodów. Ten główny, to utrzymanie pozycji numer 1 w rankingu WTA, a także bezpieczna przewaga nad wiceliderką zestawienia, czyli Aryną Sabalenką. To też swego rodzaju etap przygotowawczy na kilka chwil przed najważniejszą częścią sezonu, jaką jest US Open. Iga Świątek na WTA Montreal 2023 przygodę rozpoczęła od zwycięstwa z Karoliną Pliskovą. Polka wygrała 7:6 (8-6), 6:2 i awansowała do 1/8 finału, a tu wcale nie będzie łatwiej. Najlepsza tenisistka świata zagra z Karoliną Muchovą. Będzie to rewanż za wielki finał French Open, w którym lepsza była Raszynianka.

WTA Montreal 2023: DRABINKA główna kobieca. Kiedy, o której i z kim gra Iga Świątek?

Iga Świątek walczy w Montrealu

Iga Świątek: mecz dzisiaj na żywo

Mecz Igi Świątek na żywo najchętniej zobaczą ci, którzy widzieli jej determinację w drugiej rundzie WTA Montreal 2023. Pierwszy set był bardzo trudny i nerwowy dla Polski. Duży wpływ na jej postawę miał silny wiatr, który dawał się we znaki głównie przy serwisie. Mieliśmy sporo pomyłek obu stron, cztery przełamania, a o losach seta musiał rozstrzygnąć tie-break. W nim również gra była bardzo wyrównana, ale ostatecznie nieco celniejsza była Świątek, która zwyciężyła 8-6. W drugim secie Polka była już dużo bardziej dokładna i w szóstym gemie prowadziła 5:1. Kontrolowała przebieg spotkania i wygrała po godzinie 1 i 50 minutach.

O której gra Świątek na WTA Montreal 10.08.2023?

Mecz Igi Świątek dzisiaj 10 sierpnia 2023 odbędzie się w ramach 3. rundy turnieju. Polka pojawi się na korcie centralnym nie wcześniej niż o godzinie 18:30. Wynik powinniśmy dostać najwcześniej przed 21:00. Iga Świątek w momencie pokonania Karoliny Muchovej będzie musiała przygotować się do starcia z Greczynką Marią Sakkari lub Brazylijką Beatriz Haddad Maią. Transmisja meczu w CANAL+Sport. Stream ze spotkania dostępny na CANAL+online.