Iga Świątek

i

Autor: AP/Associated Press/East News

Iga Świątek - Marta Kostiuk: kiedy mecz? O której godzinie? [DATA, GODZINA]

2021-06-05 18:00

Iga Świątek nie daje za wygraną. Polska tenisistka pokonała Anettę Kontaveit i tym samym awansowała do czwartej rundy Roland Garros 2021. Tam zmierzy się z pochodzącą z Ukrainy Martą Kostiuk. Kiedy odbędzie się mecz i o której godzinie? Kiedy dokładnie gra Świątek? Sprawdźcie wszystkie szczegóły.

Kiedy gra Iga Świątek? Odpowiedź na to pytanie interesuje wszystkich fanów tenisa, którzy z dumą przyglądają się sukcesom naszej reprezentantki i z niecierpliwością wyczekują kolejnego rozegranego przez nią meczu. Oficjalnie wiadomo już, że broniąca tytułu Roland Garros Iga Świątek awansowała do czwartej rundy turnieju, pokonując swoją rywalkę Anett Kontaveit. To był bardzo trudny i emocjonujący mecz. Początkowo Polka przegrywała, jednak szybko nadrobiła stracone punkty. Polka wygrała drugiego seta bez straty gema.

Kolejną rywalką Igi Świątek będzie pochodząca z Ukrainy Marta Kostiuk. Tenisistka walczyła o awans do czwartej rundy z Warwarą Graczową. Zwycięstwo nie zajęło jej wiele czasu. Kostiuk pokonała przeciwniczkę 2:0, pozwalając jej na zdobycie zaledwie trzech gemów. Kiedy Iga Świątek i Marta Kostiuk zmierzą się na korcie? 

Sonda
Iga Świątek - French Open 2021: czy wygra?

Iga Świątek - Marta Kostiuk: kiedy mecz? O której godzinie?

Mecz Igi Świątek i Marty Kostiuk zostanie rozegrany już w poniedziałek, 7 czerwca. Na ten moment nie jest jeszcze znana jego godzina. Harmonogram poznamy dopiero w niedzielę po południu. Transmisja będzie jak zwykle dostępna w Eurosporcie oraz w Eurosport Player.

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali