Fame MMA 6 PPV - ile kosztuje i czy CENA będzie wyższa?

2020-03-28 18:34 RW
Fame MMA 6 PPV - ile kosztuje i czy będzie droższe? [CENA]
Autor: Karolina Misztal/REPORTER / EAST NEWS Fame MMA 6 PPV - ile kosztuje i czy będzie droższe? [CENA]

Fame MMA PPV to jedyna opcja, która umożliwi wam oglądanie walk, podczas szóstej edycji wydarzenia. Gala, ze względu na pandemię koronawirusa, odbędzie się bez udziału publiczności, a wszystkie pieniądze za wejściówki zostaną zwrócone. Ile kosztuje pay per view Fame MMA 6? Transmisja w internecie, a tak naprawdę stream online, będzie droższy? Oficjalny komentarz wiceprezesa federacji podrzucamy na ESKA.pl!

Fame MMA 6 PPV - ile kosztuje i czy będzie droższe? Fani mieszanych sztuk walk, które odbywają się z udziałem celebrytów, gwiazd internetu oraz muzyki, zastanawiają się, czy cena PPV Fame MMA 6 pójdzie w górę. Ich niepewność pojawiła się w momencie, gdy poinformowano, że gala odbędzie się bez udziału publiczności. Pojawiły się głosy, że skoro federacja musi zwrócić pieniądze za bilety, to wzrośnie koszt transmisji Fame MMA 6 online. Były osoby, które się o to martwiły, ale nie zabrakło fanów, którzy wręcz domagali się, by organizatorzy podnieśli koszt streamu pay-per view. Wszystko po to, by nikt z federacji nie poniósł strat i nie dokładał do wydarzenia z własnej kieszeni. Jak na tę chwilę wygląda sytuacja? Czy Fame MMA 6 PPV będzie droższe?

Fame MMA 6 PPV - ile kosztuje? CENA

Fame MMA 6 PPV to jedyna opcja, by obejrzeć galę. Wydarzenie, z powodu pandemii koronawirusa odbędzie się bez udziału publiczności. Oglądając Fame MMA 6 w internecie, w walce wieczoru, zobaczycie debiutującą Kamilę "Zusję" Smogulecką, która dała się poznać w teledyskach Donatana, jako Luxuria Astaroth. Jej rywalką będzie Marta Linkiewicz, która do tej pory jedną walkę wygrała i jedną przegrała. Wykupując PPV Fame MMA 6 będziecie również świadkami starcia Marcina Najmana z Piotrem Piechowiakiem, a także Kubańczyka z L-Pro. Ile kosztuje Fame MMA 6 pay per view? Poniżej dokładnie to rozpisaliśmy, bo ceny różnią się w zależności od formy płatności:

  • Fame MMA 6 PPV - cena: 19.99 zł - e-przelew, BLIK
  • Fame MMA 6 PPV - cena: 23.99 zł - PayPal
  • Fame MMA 6 PPV - cena: 30.75 zł - SMS

Wykupując Fame MMA 6 PPV w trybie basic za 19.99 zł macie dostęp do samej gali przez 48 godzin po jej zakończeniu, a także do loży szyderców. Oprócz tego transmisja dostępna jest w jakości 720 p. Oprócz tego dostępna jest wersja premium FAME MMA 6 PPV. Wykupując ją otrzymacie dostęp do zapisu transmisji przez 7 dni, Co ważne, kupując licencję premium, obejrzycie wydarzenie Fame MMA 6 w wersji FULL HD, czyli 1080p. Dostępne będą również materiały z backstage, rozmowy z zawodnikami, i między innymi dostęp do poprzednich gal Fame MMA 4 i 5 przez 7 dni.

FAME MMA wygra z KORONAWIRUSEM? Vlog Andrzeja Kostyry

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Fame MMA 6 PPV - CENA wyższa?

Fame MMA 6 PPV będzie droższe? Wiele osób zastanawiało się, czy cena pay per view Fame MMA 6 będzie wyższa ze względu na fakt, że organizatorzy nie zarobią na sprzedaży biletów. Wiadomo, że gala odbędzie się w studio telewizyjnym, a nie jak początkowo zapowiadano w częstochowskiej hali. O wszystkim opowiedział wiceprezes zarządu Fame MMA, Krzysztof Rozpara. 

W obecnej sytuacji nie wzrośnie. Cena na najbliższą galę jest już ustalona, można kupować. Ciężko jest mi przewidzieć, jak to będzie przy następnych galach, bo zdajemy sobie sprawę, że kwestie finansowe są istotne. Szczególnie w sytuacji, gdy nie mamy wpływu ze sprzedaży biletów.

Fanom za zaangażowanie podziękował włodarz, Wojtek Gola. Zdradził, że pojawiło się mnóstwo osób wysłało wiadomości, by podnieść cenę PPV:

Chciałbym podziękować widzom, bo po ogłoszeniu wiadomości, że gala się odbędzie bez publiczności otrzymałem dziesiątki wiadomości, żeby podnieść ceny pay per view.

Najnowsze