Euro 2021: ile zarabiają polscy piłkarze? Zawrotne KWOTY liderów kadry

2021-06-02 14:19 Jakub Adamiak
Euro 2021: ile zarabiają polscy piłakrze? Lewandowski, Krychowiak, Glik
Autor: PAWEL JASKOLKA / SUPER EXPRESS Euro 2021: ile zarabiają polscy piłakrze? Lewandowski, Krychowiak, Glik (PAWEL JASKOLKA / SUPER EXPRESS)

O zarobkach piłkarzy na całym świecie krążą plotki. Jednak w każdej z nich zgodnie z przysłowiem jest ziarnko prawdy. W związku z tym, postanowiliśmy przyjrzeć się ile dokładnie wpada na konto poszczególnych zawodników z naszej kadry narodowej. Na tapetę wzięliśmy Roberta Lewandowskiego, Grzegorza Krychowiaka i Kamila Glika.

Euro 2021: ile zarabiają polscy piłkarze? Wielu fanów piłki nożnej zastanawia się, ile dokładnie zarabiają zawodnicy, którzy na co dzień grają w reprezentacji Polski, bądź w zagranicznych klubach. O tym jakie kwoty wpadają na ich konto miesięcznie krążą już legendy. Nie ma się co dziwić. Gdy tylko najpopularniejsi piłkarze pojawiają się w miejscu publicznym i przyjeżdżają na przykład do restauracji, bądź na zakupy drogimi samochodami, od razu pada pytanie, ile oni zarabiają.

Kiedy następny mecz reprezentacji Polski? Kiedy i z kim gra Polska? [TERMINARZ]

Euro 2021: ile zarabiają polscy piłkarze?

Polscy piłkarze zarabiają jak się okazuje nie tylko na graniu w reprezentacji bądź w zagranicznych klubach. Na swoim koncie mają ogromne kwoty, o których nawet nam się nie śniło. Nie ma się co dziwić, że temat zarobków zawodników piłki nożnej jest cały czas na topie. W końcu jeżdżą wypasionymi furami i mieszkają w przepięknych drogich willach. Przyjrzeliśmy się czołówce naszych zawodników i ich zarobkom.

Ile zarabiają polscy piłkarze? Lewandowski, Krychowiak, Glik | ESKA XD - Niesportowe zachowanie #24
Najnowsze