Euro 2020: Polska awansuje na mistrzostwa? Co muszą zrobić Polacy, by wyjść z 1. miejsca?

2019-10-13 17:04 MK
Polska reprezentacja
Autor: Beata Zawadzka/East News

Piłka nożna to najpopularniejszy sport na całym świecie. Nie dziwi zatem fakt, że eliminacje do mistrzostw Europy emocjonują wszystkich kibiców. Dziś, w szczególności tych z naszego kraju, bowiem polska reprezentacja jest bardzo bliska awansu do Euro 2020. Przed Biało-Czerwonymi ważny mecz z Macedonią. Co muszą zrobić polscy piłkarze, by wyjść z grupy na pozycji lidera? Sprawdź już teraz na ESKA.pl.

Euro 2020 - Polska ma realną szansę na awans do turnieju z pierwszego miejsca w grupie. Dzięki zwycięstwu z Łotwą w czwartek 10 października 2019 roku, nasi piłkarze umocnili się na pozycji lidera w grupie G. Po siedmiu kolejkach eliminacji do Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2020, mamy na koncie łącznie 16 punktów. Tuż za nami jest Austria, a na trzecim miejscu Macedonia Północna, z której reprezentacją zmierzymy się na boisku już w niedzielę, 13 października o godzinie 20:45. Mecz będzie miał miejsce na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Euro 2020 - Polska awansuje?

Dla wszystkich kibiców piłki nożnej, najważniejszą kwestią jest awans do Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej. Aby Polacy wyszli z pierwszego miejsca w grupie G, muszą koniecznie zwyciężyć z drużyną Macedonii podczas niedzielnego meczu. Jeśli tak się stanie, bez względu na wynik spotkania Słowenia-Austria, zapewnią sobie awans do Euro 2020.

Najnowsze