Mecz Polska-Holandia

i

Autor: Beata Zawadzka/East News

Bilety na mecz Polska-Holandia. Gdzie kupić? Czy są jeszcze dostępne?

2022-09-19 14:48

Mecz Polska - Holandia, który odbędzie się w ten czwartek, budzi wielkie emocje. Wielu kibiców chciałoby go zobaczyć na żywo. Czy bilety na mecz Biało-Czerwonych na Stadionie Narodowym w Warszawie są jeszcze dostępne? Gdzie je kupić? Ile kosztują wejściówki na spotkanie w ramach 5. kolejki fazy grupowej Ligi Narodów UEFA?

Mecz Polska - Holandia - bilety na spotkanie w ramach 5. kolejki fazy grupowej Ligi Narodów UEFA cieszą się niezwykle dużym zainteresowaniem. Faza grupowa LN UEFA w sezonie 2022/23 wkracza w ostateczną fazę, a polscy piłkarze po raz ostatni zaprezentują się na własnym boisku, przed polską publicznością. Mecz zostanie rozegrany 22 września na Stadionie Narodowym w Warszawie. Rywalami Biało-Czerwonych będzie reprezentacja Holandii. Pierwszy mecz z drużyną zakończył się remisem 2-2, co było jedyną porażką naszego konkurenta. Holandia jest aktualnym liderem grupy 4 Dywizji A, natomiast Polska plasuje się na miejscu trzecim. Tabelę zamyka Walia, z której reprezentantami polscy piłkarze zmierzą się już w niedzielę 25 września. Sprawdźcie, gdzie i za ile można kupić bilety na mecz Polska-Holandia.

Mecz Polska - Holandia 2022: BILETY, DATA, MIEJSCE, STATYSTYKI, SKŁAD

HEJT NA WF, JAKUB GRABOWSKI, SEKRETY MUNDIALU, ILE PALI CZOŁG | ESKA XD #057

Bilety na mecz Polska - Holandia. Gdzie kupić?

Jedynym oficjalnym źródłem, gdzie można kupować bilety na mecze reprezentacji Polski jest oficjalna strona internetowa www.bilety.laczynaspilka.pl. Jak można się jednak było spodziewać, wejściówki na mecz z Holandią cieszyły się ogromnym zainteresowaniem od ogłoszenia startu ich sprzedaży, przez co nie są już dostępne. Biletów nie kupimy także w kasach Stadionu Narodowego. 

Ceny biletów na mecz Polska - Holandia. Po ile są?

Kibiców zastanawia, po ile chodzą bilety na mecz Polska-Holandia. W kategorii 1 to koszt 240 złotych, w kategorii 2 - 180 złotych, natomiast w kategorii 3 - 120 złotych.

Transmisja meczu Polska - Holandia. Gdzie oglądać?

Wszyscy ci, którym nie udało się zdobyć wejściówek, będą mogli obejrzeć mecz Polska - Holandia w Lidze Narodów w telewizji na kanale Polsat Sport Premium 1 oraz w TVP 1 i TVP Sport. Stream online będzie dostępny także na Polsat Box Go oraz tvpsport.pl. Początek meczu Polska - Holandia zaplanowano na godzinę 20:45.

Sonda
Kto wygra mecz Polska - Holandia?