ZTM szuka informatorów terenowych. Wystarczy być kulturalnym i cierpliwym

i

Autor: ZTM

Wiadomości

ZTM szuka informatorów terenowych. Wystarczy być kulturalnym i cierpliwym

Zarząd Transportu Metropolitalnego szuka osób chętnych do pracy w roli informatorów terenowych. Jakie warunki trzeba spełnić?

ZTM oferuje pracę. Poszukiwani są informatorzy 

Zarząd Transportu Metropolitalnego szuka informatorów terenowych. Praca ta polega na udzielaniu pasażerom informacji o zaplanowanych zmianach w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej. 

Nasza sieć obejmuje ponad 50 gmin, w których mamy ok. 7 000 przystanków. W ciągu roku wprowadzamy ok. 3 000 zmian w rozkładach jazdy. Liczby te obrazują, jak dużo trudnych wyzwań stoi przed nami, aby w terenie zapewnić podróżnym właściwą informację pasażerską – przyznaje Michał Wawrzaszek, rzecznik prasowy ZTM-u. 

Do organizatora transportu mogą zgłaszać się zarówno osoby fizyczne, jak i – w ramach ogłoszonego już postępowania – agencje pracy. Przedstawiciele ZTM-u informują, że potrzebnych będzie nawet i 70 osób.

Zainteresowani pracą informatora terenowego mogą wysyłać swoje zgłoszenie mailowo na adres [email protected]. Wystarczą podstawowe dane: imię i nazwisko oraz numer telefonu w celu dalszego kontaktu. Firmy natomiast, np. agencje pracy, mają czas na zgłoszenie się do postępowania do 6 marca.

Jakie są wymagania, aby zostać informatorem terenowym? Wystarczy być osobą kulturalną, cierpliwą i taką, która potrafi rozmawiać z ludźmi. Doceniana będzie także znajomość sieci połączeń Zarządu Transportu Metropolitalnego. Pracodawca będzie także oczekiwał od informatorów schludnego ubioru oraz pracy w kamizelkach odblaskowych.

QUIZ. Znasz te polskie autobusy?

Pytanie 1 z 11
Marka Autosan ma siedzibę w: