Zmumifikowane zwłoki w Sosnowcu. Policja prosi o pomoc w identyfikacji

Policjanci z Sosnowca prowadzą czynności mające na celu identyfikacje mężczyzny, którego zmumifikowane ciało znaleziono przy ul. Tuwima. Zwłoki odkryli pracownicy firmy dostarczającej ciepło.

W znacznym stopniu zmumifikowane ciało mężczyzny odkryli pracownicy jednej z firm dostarczających ciepło w Sosnowcu. Zwłoki znaleziono w poniedziałek 19 września 2022 r., podczas konserwacji urządzeń w pomieszczeniu węzła cieplnego w rejonie ul. Tuwima.

Przy zwłokach nie odnaleziono żadnych charakterystycznych przedmiotów, które mogłyby pomóc w identyfikacji zmarłego. Policjanci zdecydowali się opublikować zdjęcia odzieży mężczyzny z prośbą o pomoc w jego identyfikacji.

Rysopis zmarłego

Jak informują mundurowi jedyne przedmioty, które mogą pomóc w identyfikacji to odzież denata oraz most protetyczny, którego używał w górnej szczęce.

Mężczyzna w wieku pomiędzy 40 a 60 lat prawdopodobnie miał około 185 centymetrów wzrostu i ważył około 80-90 kilogramów. Włosy średniej długości rude lub kasztanowe. 

Publikujemy zdjęcia odzieży z prośbą o pomoc w identyfikacji mężczyzny. Osoby posiadające w tej sprawie jakiekolwiek informacje są proszone o kontakt z Zespołem Poszukiwań sosnowieckiej Komendy pod numerem 47 8521 307 lub 47 8521 315, Oficerem Dyżurnym Komendy pod numerem 47 8521 255 lub 47 8521 200 lub osobisty kontakt z najbliższą jednostką Policji – informują policjanci.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE