Zespół Myslovitz zagra na rynku. Rusza cykl Mysłowice Alternatywnie-Starówka

2022-07-07 12:30
Myslovitz
Autor: Myslovitz

Alternatywne brzmienia wracają na mysłowicki rynek. Już 9 lipca w ramach cyklu Mysłowice Alternatywnie-Starówka odbędzie się koncert zespołu Myslovitz.

Koncert Myslovitz

W ramach cyklu przewidziano cztery koncerty.

Pierwszym z nich będzie koncert Myslovitz. Publiczność zgromadzona na mysłowickim Rynku 9 lipca usłyszeć będzie mogła utwory doskonale już wszystkim znane, jak i te najnowsze; dotychczas nigdzie nie prezentowane.

Kolejnym lipcowym koncertem będzie wystąpienie energetycznego duetu, który z pewnością rozpali muzycznie i tanecznie publiczność zgromadzoną pod sceną. Gooral x Paprodziad zagrają na mysłowickim Rynku już 23 lipca.

Sierpień będzie miesiącem, w którym kontynuowane będę koncerty pod szyldem Mysłowice Alternatywnie – Starówka. 26 sierpnia odbędzie się koncert ARS LATRANS Orchestra, czyli autorskiego projektu muzycznego tworzonego przez Stowarzyszenie ARS LATRANS.

Ostatniego artysty, który wystąpi w ramach tegorocznego projektu, organizatorzy nie zdradzają, nie chcąc odsłaniać wszystkich, koncertowych, kart. Zapewniają jednak, że publiczność zgromadzona na mysłowickim rynku 13 sierpnia z pewnością nie będzie zawiedziona.

Projekt Mysłowice Alternatywnie - Starówka finansowany jest z Budżetu Obywatelskiego.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE