Zderzenie busa z osobówką pod Raciborzem. Rannych jest 10 osób

i

Autor: slaska.policja.pl Zderzenie busa z osobówką pod Raciborzem. Rannych jest 10 osób

Zderzenie busa z osobówką pod Raciborzem. Rannych jest 10 osób

2023-02-01 14:03

Dramatyczny wypadek w miejscowości Rzuchów koło Raciborza. W środę, 1 lutego około godz. 5.20 doszło tam do zderzenia samochodu marki toyota i busa. Aż 10 osób odniosło obrażenia. Droga jest zablokowana.

Wypadek koło Raciborza. Bus zderzył się z toyotą

Dramatyczny wypadek w Rzuchowie koło Raciborza miał miejsce na drodze wojewódzkiej nr 935 w środę, 1 lutego około godz. 5.20. - Doszło do zderzenia toyoty jadącej w kierunku Rzuchowa z busem jadącym w kierunku Raciborza. Poszkodowanych jest 10 osób, to dwójka pasażerów osobówki i osiem osób z busa. Policjanci wyznaczyli objazdy - mówi Mirosław Szymański, rzecznik KPP w Raciborzu. Osoby ranne rozwieziono do szpitali w Raciborzu, Rybniku i Wodzisławiu Śląskim. Poszkodowani trafili tam głównie ze złamaniami kończyn. Według wstępnych informacji kierujący toyotą stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w busa. Obaj kierowcy byli trzeźwi, posiadali uprawnienia do kierowania pojazdami.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE