Patrycja P. NIE ŻYJE. Ciało 13-latki z Bytomia odnalezione przez policję. Co się stało? AKTUALIZACJA

2021-01-14 8:02 NAU
Zaginiona 13-latka NIE ŻYJE! Patrycja była w CIĄŻY. 15-letni Kacper przyznał, że zabił, bo nosiła jego dziecko.  Koszmar w Piekarach Śląskich
Autor: KMP Piekary Śląskie Zaginiona 13-latka NIE ŻYJE! Patrycja była w CIĄŻY. 15-letni Kacper przyznał, że zabił, bo nosiła jego dziecko. Koszmar w Piekarach Śląskich

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Piekarach Śląskich zakończyli poszukiwana zaginionej 13-letniej Patrycji z Bytomia, która ostatni raz była widziana w dniu 12 stycznia 2021 r. na ul. Bytomskiej w Piekarach Śląskich. Ciało nastolatki zostało znalezione na nieużytkach, przykryte kartonami.

Zamordowana Patrycja była pozytywnie zakręcona

Bytom: Zaginęła 13-letnia Patrycja Pałoń

AKTUALIZACJA 14 STYCZNIA:

Policjanci w Piekarach Śląskich. Znaleźli zwłoki poszukiwanej 13-letniej Patrycji z Bytomia. Jak dowiedział się nieoficjalnie "Super Express", ciało Patrycji miało rany kłute szyi oraz klatki piersiowej.

Jak ustalili policjanci we wtorek, 12 stycznia około godziny 18:00 po kłótni ze znajomym 13-latka pobiegła w kierunku ul. Bytomskiej w Piekarach Śląskich i nie wróciła do domu oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną.

W środę, 13 stycznia tuż przed godz. 15.00 w miejscowości Piekary Śląskie na terenie niezabudowanym, policjanci znaleźli przykryte kartonem zwłoki Patrycji z ranami kłutymi szyi i klatki piersiowej.

- Miejsce, w którym ujawniono zwłoki wskazał kolega 13-latki, Kacper S. (lat 15), który w dniu wczorajszym przebywał w tej okolicy z dziewczynką. Oświadczył, że doszło tam do awantury z mężczyzną, podczas której chłopiec miał oddalić się, pozostawiając ją. Czynności z udziałem prokuratora w toku - nieoficjalnie dowiedział się "Super Express".

Ostatecznie 15-latek przyznał się do zabójstwa 13-letniej Patrycji. Jak podaje "SE", miała być ona w ciąży z 15-letnim Kacprem.

SZCZEGÓŁY: Patrycja nie żyje. Kto zabił 13-latkę z Bytomia? Ustalenia policji są WSTRZĄSAJĄCE