Zaginęła 17-letnia Natalia Wdowik z Łaz. Od 1 października nie ma z nią żadnego kontaktu

i

Autor: KPP Zawiercie

Powiat zawierciański

Zaginęła 17-letnia Natalia Wdowik z Łaz. Od 1 października nie ma z nią żadnego kontaktu

Mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu poszukują zaginionej Natalii Wdowik. 17-letnia mieszkanka Łaz wyszła z domu 30 września i do chwili obecnej nie wróciła. Od niedzieli, 1 października, nie ma z nią żadnego kontaktu. Policjanci proszą o pomoc.

Zaginęła 17-letnia mieszkanka Łaz

17-letnia Natalia Wdowik ostatni raz widziana była w minioną sobotę, 30 października, ok. godz. 8 rano, kiedy wychodziła z mieszkania. Później dwukrotnie kontaktowała się z bliskimi. Podczas jednej z konwersacji prowadzonych na komunikatorze twierdziła, że przebywa w Dąbrowie Górniczej. Od niedzieli, 1 października, z nastolatką z Łaz nie ma jednak żadnego kontaktu. Najbliżsi zgłosili więc jej zaginięcie. 

Natalia ma ok. 170 cm wzrostu i szczupłą budowę ciała, włosy blond do ramion, a także zielone oczy.

- Wszystkie osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu poszukiwanej kobiety proszone są o kontakt z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu pod numerem telefonu 47 85 352 55, bądź z najbliższą jednostką Policji telefon 112. Informacje można przekazać także drogą elektroniczną na adres: [email protected] - dodają mundurowi. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE