Klaudia Dyrda zaginęła

i

Autor: SOS Zaginięcia FB

Wiadomości

Zaginęła 14-letnia Klaudia Dyrda z Rudy Śląskiej. Szukają jej zrozpaczeni rodzice

14-letnia Klaudia Dyrda pochodzi z Rudy Śląskiej. 3 kwietnia opuściła swoje miejsce zamieszkania i od tamtej pory nie kontaktowała się z rodziną. Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje dotyczące zaginionej proszone są o kontakt z policją.

Zaginęła Klaudia Dyrda z Rudy Śląskiej. Szuka ją rodzina

Klaudia Dyrda na co dzień mieszka w Rudzie Śląskiej. W środę, 3 kwietnia nastolatka udała się do szkoły (ZS nr 2 w Rudzie Śląskiej) przy ul. Glinianej 2. Około godz. 13:30 (przed zakończeniem zajęć), opuściła budynek, udając się w nieznanym kierunku. Nastolatka do tej pory nie wróciła do swojego miejsca zamieszkania oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Telefon nastolatki jest nieaktywny od dnia zaginięcia. 14-latka, jak podaje rodzina, może przebywać w okolicy Rudy Śląskiej lub Katowic.

Klaudia ma około 165 cm wzrostu, jest szczupła (53 kg), ma długie, proste włosy zafarbowane na ciemno-czerwony kolor, oczy brązowe. Nastolatka nosi okulary korekcyjne. Znakiem szczególnym jest pieprzyk pod nosem.

W chwili zaginięcia ubrana była w bordową bluzę "polar", jasno-szarą bluzę z kapturem, czarne spodnie jeansowe, bordowe trampki.Nastolatka miała przy sobie czarny plecak firmy Nike .

Osoby, które widziały zaginioną lub znają miejsce jej pobytu proszone są o pilny kontakt z policją pod nr tel. 47 854 12 00 bądź w razie zagrożenia życia z numerem alarmowym 112.

Zaginęła Klaudia Dyrda

i

Autor: SOS Zaginięcia FB