PILNE

AKTUALIZACJA Zaginiony chłopiec odnalazł się przed godz. 8 rano.

Wszystkie służby szukają zaginionego chłopca ze wsi Hutki w powiecie częstochowskim. Nie wrócił po szkole do domu. Poszukiwania trwały od popołudnia przez całą noc. Od rana do akcji przystępują kolejni ochotnicy.

AKTUALIZACJA: Chłopiec odnalazł się tuż przed godz. 8 rano.

We wsi Hutki zaginął 12-letni chłopiec. Od środy trwają intensywne poszukiwania, w które zaangażowani są mieszkańcy, strażacy ochotnicy i policja. Chłopiec wyszedł ze szkoły i miał pójść do domu. Tam jednak nie trafił. Nikt nie wie, gdzie obecnie się znajduje. Nie wrócił na noc do domu.

Zaginął chłopiec. Nie wrócił do domu

O pomoc w poszukiwaniach zwracają się do mieszkańców kolejne instytucje i organizacje. Wiadomo, że do akcji poszukiwawczej zaangażowane są drony i inny specjalistyczny sprzęt.

Z zaginionym chłopcem nie ma żadnego kontaktu. Stąd apel do mieszkańców: jeżeli ktokolwiek ma jakiekolwiek informacje o zaginionym proszony jest o skontaktowanie się z służbami mundurowymi.

Drodzy mieszkańcy w dniu dzisiejszym wy miejscowości Hutki pod Częstochową zaginął 12-letni chłopiec. W domu nie pojawiał się od godziny 13:00, gdzie miał zakończyć swoje lekcje - informują przedstawiciele powiatu częstochowskiego.

Rysopis zaginionego chłopca

Ubrany był w:

  • pomarańczowo-granatową kurtkę przeciwdeszczową,
  • niebieskie jeansy
  • miał przy sobie worek oraz plecak moro.

Służby OSP, PSP, policja, specjalistyczne grupy poszukiwawcze od godziny 20:00 przeczesują pobliskie tereny. Akcja trwa cały czas. 

Ciekawostki o Śląsku QUIZ Sprawdź, czy znasz zaskakujące fakty

Pytanie 1 z 14
Oblaty to tradycyjny śląski przysmak. Wypiekany jest w: