Zabrze: Zaginął Robert Przybył. Wyszedł zdenerwowany z domu i do tej pory nie wrócił

2021-10-14 12:19

Rodzina prosi o pomoc w poszukiwaniach 27-letniego Roberta Przybyła z Zabrza. Mężczyzna w poniedziałek, 11 października rano wyszedł z domu wzburzony i udał się w nieznanym kierunku. Do tej pory nie ma z nim kontaktu.

Zaginął Robert Przybył z Zabrza

27-letni mieszkaniec Zabrza ostatni raz widziany był w poniedziałek, 11 października. Około godziny 9:20 wyszedł wzburzony z domu i udał się w nieznanym kierunku. Mężczyzna do tej pory nie powrócił oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną i bliskimi. Nie posiada przy sobie dokumentów, telefonu oraz pieniędzy.

Rysopis zaginionego:

Robert ma 185 cm wzrostu, jest średniej budowy ciała (około 85 kg), jest brunetem (czubek głowy dłuższe włosy, boki krótsze) z brązowymi oczami, ma zarost (broda i wąsy)

Znakiem szczególnym jest tatuaż na lewym przedramieniu, na prawym bicepsie (napis "tabula rasa") oraz na lewym udzie.

W dniu zaginięcia ubrany był w ciemno-szarą, pikowaną kurtkę z kapturem firmy UMBRO, czarne spodnie jeansowe oraz czerwone sportowe buty za kostkę z białą podeszwą firmy CROPP.

Jeśli widziałeś tego mężczyznę to niezwłocznie skontaktuj się telefonem alarmowym 112.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE