Zabrze: Śmiertelny wypadek podczas rozbiórki. Jedna ze ścian spadła prosto na robotnika

2021-03-18 15:04
Zabrze: Śmiertelny wypadek podczas rozbiórki. Jedna ze ścian spadła prosto na robotnika
Autor: Google maps Do wypadku doszło podczas rozbiórki budynku przy ulicy Korczoka 29 w Zabrzu

Do tragicznego wypadku doszło podczas rozbiórki budynku przy ulicy Korczoka w Zabrzu. jedna ze ścian zawaliła się na 36-latka. Mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala, gdzie zmarł. Policjanci będą szczegółowo wyjaśniali okoliczności tego zdarzenia.

Śmiertelny wypadek w Zabrzu. Ściana przygniotła pracownika budowlanego

Do tego tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w środę, 17 marca o godzinie 15:17.  Dyżurny Komisariatu III Policji w Zabrzu otrzymał zgłoszenie dotyczące zawalenia się ściany budynku przy ulicy Korczoka 29. Ze zgłoszenia wynikało, iż dwu i pół metrowa ściana zawaliła się na 36-letniego robotnika, który pracował przy rozbiórce budynku.

- Pracujący na miejscu strażacy wydobyli 36-latka spod gruzów. Mężczyzna został przewieziony do szpitala, gdzie wskutek odniesionych obrażeń zmarł. Na miejscu pod nadzorem prokuratora pracowali policjanci trzeciego komisariatu. Przeprowadzono czynności procesowe zmierzające do wyjaśnienia okoliczności tego wypadku. Czynności w sprawie trwają - poinformował sierż. szt. Sebastian Bijok, rzecznik zabrzańskiej policji.

Raport z Anteny 18.03
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE