Żabka Nano w Supersamie już działa. To trzeci bezobsługowy sklep tej sieci w Katowicach

i

Autor: Szymon Bijak

Żabka Nano w Supersamie już działa. To trzeci bezobsługowy sklep tej sieci w Katowicach

W Katowicach - w galerii Supersam - otwarto Żabkę Nano, czyli sklep, który umożliwia zrobienie zakupów bez kolejek, kas i gotówki. Wystarczy mieć zainstalowaną aplikację Żappka z podpiętą kartą płatniczą.

Sklep Żabka Nano działa już w Supersamie w Katowicach

W galerii Supersam otwarto już trzeci taki sklep sieci Żabka w Katowicach. Pierwszy powstał na początku ubiegłego roku przy ul. Warszawskiej 26, drugi natomiast stoi przy ul. Uniwersyteckiej 20.

Przypomnijmy, że Żabka Nano to samoobsługowy sklep, który jest otwarty 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu. Można tu zrobić zakupy szybko, bez kas i bez użycia gotówki.

Żeby skorzystać z oferty sklepu należy mieć zainstalowaną aplikację Żappka z podpiętą kartą płatniczą i zeskanować ją przed wejściem. - Po zarejestrowaniu się wystarczy wejść, wziąć pożądany produkt i wyjść, a płatność dokona się automatycznie - czytamy na stronie internetowej Żabki. 

Wewnątrz zainstalowany jest bowiem system kamer, który działa w oparciu o algorytmy i machine learning. Identyfikuje on zdjęte z półek produkty, nalicza odpowiednią kwotę, a na końcu automatycznie finalizuje płatność.

- Zakupy w Żabce Nano to dosłownie chwila – proces zakupowy może trwać nawet poniżej 1 minuty - mówi Andrzej Popławski, Nano Sales & Marketing Lead w Żabka Future.

Pierwszy sklep Żabka Nano rozpoczął swoją działalność w czerwcu 2021 roku w Poznaniu. Obecnie jest to największa sieć sklepów autonomicznych na Starym Kontynencie. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE