Z gastronomicznej mapy Katowic znika zestaw currywurst i frytki. To koniec Frykasów

i

Autor: Facebook/Frykasy

Wiadomości

Z gastronomicznej mapy Katowic znika zestaw currywurst i frytki. To koniec "Frykasów"

Na Tylnej Mariackiej w Katowicach zamyka się lokal "Frykasy". Jeszcze tylko w najbliższy weekend będzie można skosztować w tym miejscu belgijskich frytek i currywurst. Taką informację - za pośrednictwem mediów społecznościowych - przekazał właściciel.

 To koniec "Frykasów" w Katowicach

We wrześniu 2022 roku - na Tylnej Mariackiej w Katowicach - otworzył się nowy-stary lokal serwujący belgijskie frytki z majonezem i currywurst (niemieckie kiełbasy podawane z sosem curry), czyli "Frykasy". Niestety, po roku zniknie on z gastronomicznej mapy miasta. Poinformował o tym, w mediach społecznościowych, właściciel Dominik Tokarski, który w przeszłości zamknął także m.in. kultowy lokal "Kato" na ul. Mariackiej. 

Uprzejmie chciałem przypomnieć, że najbliższy weekend tj piątek i sobota 22-23.09 będzie ostatnim, gdy ta przepiękna biała buda na Tylnej będzie serwować wyborny specjał czyli currywurst i fryty. Żegnam się na dobre z gastronomią. To nie jest żadne sezonowe zniknięcie. Frykasy znikają z gastromapy miasta na forewer - napisał na Facebooku. 

"Frykasy" - w piątek i sobotę - będą otwarte od godz. 19 aż do północy. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE