Wypadek w Koziegłowach. Helikopter zabrał 12-letniego chłopca

2022-10-02 19:41
Wypadek na drodze krajowej nr 11 i 12 w Piekarzewie. Lądował helikopter LPR
Autor: Archiwum

Do niebezpiecznego wypadku doszło w niedzielę 2 października na DK91 w Koziegłowach. W zderzeniu samochodu z autokarem ucierpiały dwie osoby. Musiało interweniować Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

W wypadku, do którego doszło na DK91 w Koziegłowach, poważnie ucierpiały dwie osoby. - Doszło do zderzenia samochodu osobowego z autokarem. W wyniku tego zdarzenia zostały poszkodowane dwie osoby, zabrano je do szpitala. Jedną z nich przetransportowało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe - relacjonuje Zastępca Dowódcy Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej kpt. mgr inż. Norbert Wiktor z Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Myszkowie w rozmowie z Dziennikiem Zachodnim.

Śmigłowiec zabrał 12-letniego chłopca. Przetransportowano go do szpitala w Katowicach. Kierowca pojazdu trafił natomiast do szpitala w Częstochowie. Żaden z podróżujących autokarem nie odniósł poważniejszych obrażeń. 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE