Wypadek w Czechowicach-Dziedzicach. Rowerzysta w ciężkim stanie trafił do szpitala

2022-11-25 11:53
Wypadek w Czechowicach-Dziedzicach. Rowerzysta w ciężkim stanie trafił do szpitala
Autor: Archiwum Wypadek w Czechowicach-Dziedzicach. Rowerzysta w ciężkim stanie trafił do szpitala

W piątek 25 listopada około godz. 6 rano na ul. Drzymały w Czechowicach-Dziedzicach doszło do wypadku drogowego z udziałem rowerzysty. 38-latek w ciężkim stanie trafił do szpitala.

Trwa ustalanie okoliczności, w jakich doszło do niebezpiecznego wypadku w Czechowicach-Dziedzicach. W piątek 25 listopada ok. godz. 6 rano został tam potrącony 38-letni rowerzysta przez fiata pandę. Według relacji kobiety prowadzącej samochód, rowerzysta w czasie wyprzedzania uderzył w bok auta. - Na razie dysponujemy jej relacją. Teraz szukamy świadków i nagrań z monitoringu, które pomogą nam ustalić, jak doszło do tego wypadku - mówi asp. sztab. Katarzyna Chrobak, rzecznik policji w Bielsku-Białej.

W chwili obecnej policja nie może przesłuchać samego poszkodowanego. Jadący na rowerze 38-latek odniósł poważne obrażenia i trafił do szpitala. O tym, jak bardzo są to poważne obrażenia, policja nie chce na razie udzielać informacji. 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE