Wielki gest Michała Wiśniewskiego! Zabrał na zakupy podopiecznych Domu Dziecka w Sosnowcu [ZDJĘCIA]

2020-12-16 9:35

Michał Wiśniewski znany jest z tego, że bardzo chętnie włącza się w pomoc charytatywną dla najbardziej potrzebujących. Co roku przed świętami pomaga też podopiecznym Domów Dziecka. Tym razem również okazał wielkie serce i zabrał na zakupy dzieci z placówki w Sosnowcu

Michał Wiśniewski zabrał na zakupy podopiecznych Domu Dziecka w Sosnowcu

Wielki gest Michała Wiśniewskiego! Wokalista zespołu "Ich Troje" po raz kolejny postanowił przed świętami wesprzeć podopiecznych Domu Dziecka. Tym razem pomógł podopiecznym sosnowieckiej placówki i zabrał dzieciaki na zakupy do galerii handlowej. Nie zabrakło dobrej zabawy, wspólnych zdjęć i masy pozytywnej energii.

- To po prostu człowiek o WIELKIM sercu, często pochopnie oceniany, który zabrał podopiecznych sosnowieckiego Domu Dziecka na zakupy - napisał na Facebooku Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca.

Michał Wiśniewski od 24 lat odwiedza Domy Dziecka i wspiera podopiecznych takich placówek. Piosenkarz wielokrotnie podkreślał, że to dla niego taki trochę powrót do korzeni i identyfikuje się z małymi podopiecznymi. Ma też nadzieję, że swoją postawą będzie w stanie dać dzieciakom nadzieję na lepszą przyszłość.

To wideo bije rekordy popularności! Michał Wiśniewski śpiewa przed szpitalem w Rybniku [WIDEO, ZDJĘCIA]

- Rozmawiam z dziećmi, mówię im o swoich doświadczeniach. Czy to im jakoś pomoże? Jeśli choćby jedno z dzieci weźmie sobie jakieś zasady do serca i będzie się ich trzymało, to znaczy że warto było przyjechać - mówił nam jakiś czas temu Michał Wiśniewski.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE