Autobus wjechał w dworzec

i

Autor: Zawiercie112

Wiadomości

W Zawierciu autobus wjechał w budynek dworca kolejowego. Pojazdem podróżowało kilkanaście osob

Do zdarzenia doszło przy ulicy Grunwaldzkiej. Autobus komunikacji miejskiej z nieustalonych dotąd przyczyn wjechał w budynek dworca kolejowego. Pojazdem podróżowało kilkanaście osób. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.

Zawiercie. Autobus wjechał w budynek dworca kolejowego

O zdarzeniu jako pierwszy poinformował portal Zawiercie112. Informacja o wypadku, do którego doszło przy ulicy Grunwaldzkiej wpłynęła do dyżurnego komendy powiatowej policji w Zawierciu przed godziną 18.00. Jak przekazał zgłaszający, autobus komunikacji miejskiej wjechał w budynek dworca kolejowego.Na miejsce zdarzenia zadysponowano patrol policji oraz Zespół Ratownictwa Medycznego.

Pojazdem podróżowało kilkanaście osób, większość pasażerów rozeszła się przed przyjazdem policji. Żaden z uczestników zdarzenia nie odniósł obrażeń - przekazała Marta Wnuk, rzeczniczka KPP w Zawierciu.

Jak dodała rzeczniczka, na razie nie wiadomo co było przyczyną zdarzenia. Policja nie wyklucza zasłabnięcia kierowcy autobusu. Wiadomo też, że mężczyzna w chwili zdarzenia był trzeźwy.

Autobus, który wjechał w budynek dworca, uszkodził schody oraz zaparkowany tuż obok samochód. Trwa wyjaśnianie przyczyn i okoliczności zdarzenia.

wypadek Zawiercie

i

Autor: Zawiercie112