W nocy z 26 na 27 listopada będzie zamknięta autostrada A4 Katowice-Kraków

2019-11-26 13:22
Autostrada A4 bramki
Autor: archiwum se.pl

Szykują się kolejne utrudnienia na autostradzie A4. Dziś w nocy z 26 na 27 listopada prowadzone będą prace związane z demontażem bramownicy znajdującej się przed Placem Poboru Opłat w Mysłowicach. Autostrada będzie co jakiś czas zamykana na 15 minut.

Zamkną autostradę A4

Drogowcy tej nocy z 26 na 27 listopada na autostradzie A4 będą prowadzili prace związane z demontażem bramownicy znajdującej się przed Placem Poboru Opłat w Mysłowicach. W związku z czym co jakiś czas na 15 minut zamykana będzie jezdnia w kierunku Krakowa.

Stalexport Autostrada Małopolska, która zarządza autostradą A4 na odcinku Katowice-Kraków prosi kierowców o zwracanie uwagi na znaki, a także o staranne planowanie podróży na lotnisko w Balicach, bowiem przez wzgląd na utrudnienia, droga na krakowskie lotnisko może zająć więcej czasu.

Na autostradzie A4 Katowice-Kraków zakończono tymczasem ostatni etap wymiany nawierzchni, który obejmował 6-kilometrowy odcinek między węzłem Jeleń a Placem Poboru Opłat w Mysłowicach.

Tymczasowa organizacji ruchu w rejonie bramek w Mysłowicach ma obowiązywać, według informacji Stalexportu, tylko tej nocy. Później ruch zostanie przywrócony u wszystko wróci do normy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE