Finał Top Model 8: Wygrał Dawid Woskanian z Bielska-Białej

2019-11-26 13:27
Dawid Woskanian, zwycięzca 8.edycji Top Model
Autor: mat. prasowe tvn

To był wyjątkowy finał. Po raz pierwszy w historii Top Model w wielkim finale znalazły się aż cztery osoby. O tytuł Top Modela 8 edycji walczyli Dawid Woskanian, Olga Kleczkowska, Sandra Dorsz i Stanisław Obolewicz. Ostatecznie to Dawid Woskanian został zwycięzcą, Pochodzący z miejscowości Kozy koło Bielska-Białej 20-latek otrzymał najwięcej głosów od jurorów i od widzów.

Kto wygrał Top Model 8? Wielki finał był bardzo emocjonujący. Po raz pierwszy w historii programu na tym etapie rywalizacji w szranki stanęło aż czterech kandydatów do tytułu Top Model. O ten tytuł, a także 100 tysięcy złotych walczyli: Dawid Woskanian, Olga Kleczkowska, Sandra Dorsz oraz Staszek Obolewicz.

Uczestnicy podczas wielkiego finału musieli wziąć udział w trzech pokazach i sesjach zdjęciowych. Oceniali ich jurorzy oraz widzowie. W Jury zasiedli tego wieczoru Kasia Strus, Dawid Woliński, Kasia Sokołowska i Marcin Tyszka.

Finałowa sesja zdjęciowa odbyła się na Kubie. Najlepiej zaprezentował się w niej Dawid Woskanian. Dawid ma 20-lat i pochodzi z miejscowości Kozy w powiecie bielskim. Ma zespół Touretta, ale na każdym kroku podkreśla, że nie przeszkadza mu to w pracy modela.

- Jestem tylko ja i obiektyw. Obawiałem się jak ludzie mnie przyjmą. Bałem się opinii, że dostałem się tylko dlatego, że jestem chory. Odkąd rozpoczęła się ta edycja to otrzymuję wiele wiadomości od innych osób z zespołem Touretta. Jestem dla nich inspiracją - mówił Dawid Woskanian podczas finału.

Top Model 8. Dawid Woskanian zwycięzcą. Joanna Krupa kibicowała z dzieckiem na rękach

Po sesji zdjęciowej na Kubie jurorzy musieli przyznać swoje punkty. Walka była bardzo wyrównana i nikt specjalnie nie odstawał. Przypomnijmy, że w wielkim finale zabrakło Joanny Krupy, która niedawno urodziła córeczkę i podczas nagrania na żywo w finale Top Model występowała jako gość specjalny. Widzowie mogli ją zobaczyć na telebimie w bezpośredniej relacji prosto z Los Angeles. Joanna Krupa siedziała na kanapie i wspierała uczestników trzymając na rękach swoją córkę - małą Asię.

W pierwszej fazie finału, już po tym jak swoje głosy oddali jurorzy, przystąpiono do liczenia głosów telewidzów. Pożegnano się też z jednym z uczestników. Jako pierwsza z rywalizacji odpadła Sandra Dorsz. W finale zostali więc Woskanian, Kleczkowska i Obolewicz.

Emocje sięgały zenitu. Ostatecznie głosy telewidzów zdecydowały, że to Dawid Woskanian, 20-latek z Kóz został zwycięzcą Top Model 8. To był bardzo emocjonujący finał.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE