Hotel w Katowicach

i

Autor: hotelm23.pl

Inwestycje

W Katowicach powstaje butikowy hotel o wyjątkowym charakterze. Otwarcie jeszcze w tym roku

Nowy hotel powstaje w Katowicach, a konkretnie przy ul. Mariackiej. Będzie tu m.in. steampunkowe pub, a także pokoje tematyczne. Otwarcie "M23" planowane jest na koniec tego roku. Przedstawiciele hotelu zachęcają jednak już teraz do dokonywania rezerwacji.

Na Mariackiej w Katowicach powstaje butikowy hotel

Nowy hotel powstaje w Katowicach. Czterogwiazdkowy "M23" (nazwa pochodzi od adresu, czyli ul. Mariackiej 23) - według zapowiedzi - ma zostać otwarty jeszcze w tym roku. Rezerwacji mailowych już można bowiem dokonywać. 

Pierwsze szczegóły hotelu już są znane. Wiadomo, że nie będzie on wielki. Jak czytamy na stronie internetowej - do dyspozycji gości będą 42 pokoje. I to nie byle jakie, bo będą one tematyczne:

  • piętro Górnictwo
  • piętro Huta
  • piętro Kolej
  • piętro Człowiek
  • piętro Art.

Hotel M23 będzie także w swojej ofercie posiadał dwie sale konferencyjne wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny. Nie zabraknie także restauracji, w której dominować mają "nowoczesne akcenty z kuchni śląskiej i międzynarodowej". 

To jednak nie wszystko. Goście hotelowi będą mogli skorzystać także z oferty pubu utrzymanego w klimacie steampunkowym. Zaś prawdziwy wypoczynek będzie można zaznać w strefie SPA z jacuzzi czy sauną. 

- Już wkrótce zaprezentujemy całość naszych usług - czytamy na stronie internetowej hotelu. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE