W Bieruniu powstaną dwa Parki Handlowe. Pojawią się też nowe miejsca pracy

i

Autor: DEA Ltd. mat. pras.

W Bieruniu powstaną dwa Parki Handlowe. Pojawią się też nowe miejsca pracy

Dwa Parki Handlowe mają powstać w Bieruniu. Jeden z nich znajdziemy przy DK 44 a drugi za skrzyżowaniem w stronę Tychów. Wraz z inwestycjami powstaną także nowe miejsca pracy.

Przy ulicy Warszawskiej (DK 44) w Bieruniu planowana jest budowa Parku Handlowego. Nowa inwestycja ma powstać na terenie prawie 6 tys. m2. W Parku Handlowym znajdziemy firmy zajmujące się handlem i usługami. Wokół obiektu ma powstać 56 miejsc parkingowych.

Dobowe natężenie ruchu drogowego na tym odcinku wynosi około 17.500 pojazdów, co kilkukrotnie zwiększa atrakcyjność komercyjną inwestycji. Dojazd do planowanego Parku Handlowego będzie możliwy również komunikacją miejską, obok terenu inwestycji znajduje się przystanek z licznymi połączeniami autobusowymi – informują na swojej stronie inwestorzy firma DEA Ltd.

O drugiej inwestycji informuje lokalny fanpage Bieruń – Sprawy z Twojego miasta. W dzielnicy Bierunia Ścierniach za skrzyżowaniem ulicy Warszawskiej z ulicą Turystyczną, w kierunku Tychów ma powstać drugi podobny obiekt.

Niestety na razie nie wiadomo, jakie konkretne firmy zagoszczą w Bieruniu, oraz kiedy inwestycje się zakończą.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE