Vito Bambino ma drugie dziecko

i

Autor: UM Bytom/ IG agusch__

Wiadomości

Znany artysta w Polsce po raz drugi został ojcem. To IMIĘ dla dziecka robi furorę w sieci

Pochodzący ze Śląska muzyk - Vito Bambino doczekał się drugiego dziecka. Radosnymi nowinami podzieliła żona artysty. Szczęśliwi rodzice mogą już świętować w domu narodziny nowo narodzonej córki, która otrzymała bardzo nietypowe imię.

Vito Bambino doczekał się drugiego dziecka

Vito Bambino, czyli właściciwie Mateusz Wojciech Dopieralski to kompozytor, producent i wokalista zespołu Bitamina. Artysta urodził się w 1988 roku Katowicach. W wieku dwóch lat razem z rodziną wyprowadził się do Niemiec. Muzyk wychował się w Leverkusen. Popularność przyniósł mu utwór „Dom”, który stworzył z zespołem Bitamina.

W połowie stycznia Vito Bambino pochwalił się w mediach społecznościowych radosną nowiną. Za kilka tygodni na świecie miał pojawić się jego drugi potomek. Para do tej pory wychowywała kilkuletniego Amara.

W sobotę, 24 lutego żona artysty - Agata Di Prima-Dopieralski pochwaliła się zdjęciem, które zostało zrobione tuż po porodzie.

Na świat przyszła córka Vito Bambino. Otrzymała nietypowe imię

24 lutego 2024 r. artysta wraz z żoną na świecie powitali córkę, której nadali bardzo oryginalne imię. Druga pociecha pary nazywa się Hava Luna Zelda. Vito Bambino po narodzinach nagrał bardzo osobiste wideo na InstaStories. Wyraził w nim swój podziw dla wszystkich matek.

Wszystkie matki, które rodzą dzieci... niepojęte jest to dla mnie. Kto to wymyślił, żebyście musiały przechodzić przez to? Szacun [...] Jeśli ktoś ma super moce, to te matki — powiedział Vito Bambino w nagraniu na Instagramie.

Pod postem o narodzinach dziecka pojawiło się wiele komentarzy. Internauci gratulowali narodzin córki. Padło wiele ciepłych słów.

"Wzruszenie , radość , miłość", "Gratulacje! @bitamina.vito.bambino mistrzu, mosz najwspanialszą kobietę u swego boku dużo zdrówka!", "Cześć Piękna, witamy na świecie!" -  czytamy w komentarzach.