Vito Bambino po razu drugi będzie ojcem

i

Autor: IG Vito Bambino/ agusch__

Vito Bambino

Vito Bambino, artysta ze Śląska, ogłosił radosną nowinę. Jego rodzina się powiększy

Mateusz Dopieralski znany pod pseudonimem artystycznym "Vito Bambino" po raz drugi zostanie ojcem. Radosną nowinę w mediach społecznościowych ogłosiła żona muzyka. Drugi potomek artysty pochodzącego z Katowic pojawi się na świecie w ciągu kilku tygodni.

Vito Bambino po raz drugi zostanie ojcem

Vito Bambino, czyli właściciwie Mateusz Wojciech Dopieralski to kompozytor, producent i wokalista zespołu Bitamina. Artysta urodził się w 1988 roku Katowicach. W wieku dwóch lat razem z rodziną wyprowadził się do Niemiec. Muzyk wychował się w Leverkusen. Popularność przyniósł mu utwór „Dom”, który stworzył z zespołem Bitamina.

Żoną Mateusza Dopieralskiego jest Agata Di Prima-Dopieralski. Małżeństwo wychowuje kilkuletniego Amara. We wtorek, 16 stycznia żona artysty pochwaliła się radosną nowiną. Ich rodzina powiększy się o jednego członka.

Cóż, myślę, że 2024 będzie ekscytujący. Spodziewamy się drugiego dziecka. Przez dziewięć miesięcy trzymałam sekret przed tym wirtualnym światem i podobało mi się to. Ale czuję, że teraz jest czas, aby się tym podzielić - napisała na swoim instagramowym profilu Agata Di Prima-Dopieralski.

Ze słów żony Mateusza Dopieralskiego wynika, że para doczeka się kolejnego dziecka w nadchodzących tygodniach. Na razie nie jest znana jego płeć.

Skąd wziął się Vito Bambino?

Vito Bambino, a właściwie Mateusz Dopieralski urodził się w Katowicach w rodzinie katolickiej. Jego ojciec był franciszkaninem. Miał 2 lata, kiedy wraz z rodzicami i starszą siostrą wyemigrował do Niemiec, osiedlając się w Leverkusen. Mieszka tam do dziś - nazywa siebie „Europejczykiem”, posiada polsko-niemieckie obywatelstwo. W domu mówiono w języku polskim. W 2012 roku ukończył niepubliczną szkołę Schule im Theater der Keller Köln (obecnie Schauspielschule der Keller) w Kolonii.

Początek jego drogi muzycznej to rok 2003. Popularność zyskał dzięki utworowi „Dom” wykonywanemu wraz z zespołem Bitamina. Obecnie Vito Bambino występuje raczej jako wokalista solowy. 24 września 2020 r. wydał debiutancki album pt. Poczekalnia. W wakacje 2021 roku wziął udział w akcji promocyjnej „Wszystko mi mówi” Tymbarku,  wraz z Sanah, zespołem Kwiat Jabłoni i Arturem Rojkiem nagrali cover utworu Skaldów „Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał” wraz z teledyskiem.

W 2023 roku wydał kolejną swoją płytę pn. "Pracownia".