Urządzili sobie "Andrzejki" w środku wiaty rowerowej. Zrobili z niej melinę! [ZDJĘCIA]

2020-12-01 9:24

Ludzka pomysłowość nie zna granic. W Bieruniu grupa młodych osób urządziła sobie "Andrzejki" w naprędce skonstruowanym lokalu. Imprezowicze zrobili melinę z wiaty rowerowej. W środku był m.in. piecyk. To cud, że nie doszło do pożaru.

ESKA XD EXTRA

Bieruń: Zrobili melinę z wiaty rowerowej i urządzili tam imprezę andrzejkową

Bardzo nieodpowiedzialnie zachowała się grupa osób, która postanowiła przerobić wiatę rowerową na lokal imprezowy. Wiata została obłożona kocami termicznymi, a w środku strażnicy miejscy znaleźli piecyk... Do ujawnienia meliny doszło podczas kontroli Góry Chełmeczki przes strażników miejskich.

- Prawdopodobnie jakaś grupa osób postanowiła urządzić sobie andrzejki w naprędce "skonstruowanym" lokalu. Oczywistym jest, że wiaty rowerowe nie są do tego przeznaczone a zachowania takie są skrajnie nieodpowiedziane!!! Można się jedynie cieszyć, że nie doszło do przypadkowego zaprószenia ognia - informują strażnicy miejscy z Bierunia.

Zorganizowanie takiej imprezy w nieprzeznaczonej do tego wiaty rowerowej to nie tylko zagrożenie pożarowe, ale również epidemiczne, ponieważ trwa pandemia koronawirusa i wciąż obowiązują restrykcje i obostrzenia, które zakazują organizacji tego typu imprez.

- Właścicieli piecyka, który został na terenie wiaty zapraszamy po odbiór do siedziby Straży Miejskiej w Bieruniu. Chętnie porozmawiamy także o konieczności sprzątania pozostawionych po sobie śmieci...- czytamy w komunikacie SM Bieruń.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE