Wypadek w Pyskowicach

i

Autor: Śląska Policja

Wiadomości

Tragiczny wypadek w Pyskowicach. Młody kierowca nie dostosował prędkości. Zginął na miejscu

W Pyskowicach w godzinach porannych doszło do śmiertelnego wypadku. Kierujący samochodem seat leon nie dostosował prędkości do panujących warunków drogowych, utracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. 21-letni kierowca zginął na miejscu.

Wypadek w Pyskowicach. Kierowca uderzył w drzewo

W sobotę, 20 kwietnia doszło do wypadku na ulicy Gliwickiej w Pyskowicach. Na DW901 przed godziną 6.00 kierujący samochodem marki Seat utracił panowanie nad pojazdem zjechał na pobocze i uderzył w drzewo.

W wyniku zdarzenia dwie osoby zostały poszkodowane. 21-letni mężczyzna, który kierował osobówką poniósł śmierć na miejscu. Jeden z pasażerów został zabrany przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala. Policja wyznaczyła objazdy. Utrudnienia trwały przez kilka godzin.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że młody mężczyzna nie dostosował prędkości do panujących warunków i wpadł w poślizg. Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia.

Opady deszczu utrudniają widoczność i jazdę. Bardzo łatwo wpaść w poślizg, dlatego kierowcy, noga z gazu! Dostosujcie prędkość i styl jazd do panujących warunków i zachowajcie ostrożność! - apeluje policja.